Steam App 516440
Alien Rampage
Twój statek jest w ruinach, ładunek przepadł... a Ty jesteś wściekłym obcym uwięzionym na planecie opanowanej przez krwiożerczych mutantów. Masz do dyspozycji garstkę zniewolonych tubylców i siłę ognia zdolną zrównać z ziemią całe miasto.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
21 miażdżących kości i rozrywających wnętrzności poziomów pełnych kosmicznej walki.
7 ultra-zabójczych broni
Ogromne, oślepiające eksplozje
Ponad 30 odrażających form życia, w tym 3 w pełni renderowanych „nadludzi”
Efekt quad-parallax scrolling
Walka, skakanie, strzelanie – pełna akcji przygoda!
Równorzędny test dla umysłu i mięśni
Imponująca oprawa graficzna
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 28,99 zł | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| Turkey | USD | $4.49 USD | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| Argentina | USD | $4.49 USD | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| United Kingdom | GBP | £5.79 | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| Germany | EUR | 6,59€ | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| France | EUR | 6,59€ | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| Czech Republic | EUR | 6,59€ | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| Slovakia | EUR | 6,59€ | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| United States | USD | $7.99 | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| Canada | CAD | CDN$ 8.99 | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| Australia | AUD | A$ 11.50 | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| Brazil | BRL | R$ 16,59 | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| China | CNY | ¥ 32.00 | 0% | 2026-09-18 06:17 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 92.99 | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| Ukraine | UAH | 149₴ | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| India | INR | ₹ 299 | 0% | 2026-09-18 06:17 | |
| Japan | JPY | ¥ 820 | 0% | 2026-09-18 06:16 | |
| South Korea | KRW | ₩ 8,500 | 0% | 2026-09-18 06:16 |
Piko Interactive LLC, Bleem!
Więcej gier tego wydawcy
Super 3-D Noah's ArkSzybka przygoda pierwszoosobowa na pokładzie arki Noego!★ 518Jun 23, 2015
The Humans CollectionJako dumny przywódca Dino Dudes, musisz poprowadzić swoją owłosioną bandę Cro-Magnonów na szczytJun 5, 2018
-60%Prophecy I - The Viking ChildKreskówkowa platformówka typu side-scroller, w której wcielasz się w małego wikinga próbującego Oct 25, 2017
Ghost SweeperGhost Sweeper oferuje zabawną, stylizowaną kreskówkową grafikę oraz rozgrywkę łączącą akcję z zaJul 22, 2016
Dorke and YmpTa gra to platformowa przygodówka logiczna, w której musisz pomagać Dorke (oraz Ymp) w wykonywanOct 19, 2016
-60%Sorcerer's MazeWykorzystaj moce magiczne i tajną broń, aby wypełnić swoją misję. Przez całą grę będziesz używaćDec 9, 2024
Legend (1994)Legend to gra typu Beat'em up, która przypomina tytuły takie jak Final Fight czy Streets of RageNov 10, 2015
Superstar Dance ClubSuperstar Dance Club to oparta na postaciach gra taneczna, kompatybilna z kontrolerem DDR firmy Aug 4, 2015Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
Geometry DashSkacz i lataj przez niebezpieczeństwa w tej rytmicznej platformówce akcji!★ 596.7KDec 22, 2014
-70%Human Fall FlatHuman Fall Flat to zabawna, lekka platformówka osadzona w unoszących się krainach snów, w którą ★ 175KJul 22, 2016
Plants vs. Zombies GOTY EditionZombiezy atakują Twój dom, a jedyną obroną jest arsenał roślin! Uzbrojeni w całą gromadę kosmicz★ 143.6KMay 5, 2009
-90%Borderlands 3Powraca oryginalny shooter-looter, oferujący miliardy sztuk broni i przygodę pełną chaosu! Przeb★ 127.9KMar 13, 2020
My Summer CarMy Summer Car to ostateczny symulator posiadania, budowania, naprawiania, tuningu, konserwacji s★ 108.7KJan 8, 2025
Stick Fight: The GameStick Fight to oparta na fizyce bijatyka do gry lokalnej lub online, w której walczysz jako kult★ 100KSep 28, 2017
-95%Watch_Dogs® 2Witaj w San Francisco. Wciel się w Marcusa, genialnego młodego hakera, i dołącz do najbardziej z★ 95.7KNov 28, 2016
-90%House FlipperHouse Flipper to wyjątkowa szansa, aby zostać jednoosobową ekipą remontową. Kupuj, naprawiaj i p★ 92.4KMay 17, 2018Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Alien Rampage?
Alien Rampage ma obecnie cenę: 28,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Alien Rampage?
Alien Rampage obsługuje: windows, mac, linux.
Kto stworzył i wydał Alien Rampage?
Alien Rampage został stworzony przez Inner Circle Creations, a wydawcą jest Piko Interactive LLC, Bleem!.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Alien Rampage?
Tak. Dla Alien Rampage są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 4,82 zł.