Steam App 209360

All Zombies Must Die!: Scorepocalypse

Wkrocz w solidne buty McJaggera i zmierz się z armią nieumarłych!

AkcjaNiezależneJeden graczWielu graczyShared/Split ScreenOsiągnięcia Steam
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

Sklepy zewnętrzne

Oferty marketplace

Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.

KINGUINAll Zombies Must Die!: Scorepocalypse Steam CD KeyFoxKeysGlobalAktualizacja: 2026-07-29 13:27
≈ 13,72 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertę
KINGUINAll Zombies Must Die!: Scorepocalypse Steam CD KeyrtnshpAktualizacja: 2026-07-29 13:27
≈ 13,76 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertę
KINGUINAll Zombies Must Die!: Scorepocalypse Steam CD KeyMonKeysAktualizacja: 2026-07-29 13:27
≈ 13,93 złRegion freeDostępne: 10
Zobacz ofertę
KINGUINAll Zombies Must Die!: Scorepocalypse Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-07-29 13:27
≈ 19,01 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę

O grze

Wkrocz w solidne buty McJaggera i zmierz się z armią nieumarłych! W tym samodzielnym spin-offie All Zombies Must Die!, liczy się tylko Twój wynik. Buduj mnożnik i zdobywaj jak najwięcej zabójstw, aby zostać najlepszym pogromcą zombie w Deadhill; w tym celu Twoja misja pozostaje niezmienna: wszystkie zombie muszą zginąć.

Oprócz najeżdżania znanych lokalizacji, takich jak Town Square, Shopping Mall i Surburbia, nieumarli wkroczyli na zupełnie nowe obszary Deadhill: Military Base i Graveyard. W swojej próbie zamienienia świata w rasę powłóczących zwłok, zombie podniosły poprzeczkę w Scorepocalypse. McJagger będzie musiał zmierzyć się z trzema nowymi rodzajami nieumarłych: Soldier, Necro i Ghost. Nasz stoicki bohater nie powinien się jednak martwić, ponieważ do walki z powłóczącymi bestiami służą dwie nowe bronie: Mini-gun i Rocket Launcher. Twój wynik opiera się na kombinacji dwóch mnożników: jeden rośnie wraz z wykonywaniem zadań pojawiających się organicznie podczas rozgrywki, a drugi zależy od liczby modyfikatorów środowiskowych, jakie uda Ci się nałożyć na nieumarłych. Wykorzystaj ogień, szok, dźwięk i promieniowanie – oraz samo otoczenie – na swoją korzyść i zdobądź jak najwyższy wynik!

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
Poland---0%2026-07-21 22:06
FranceEUR3,99€0%2026-07-21 22:06
United KingdomGBP£3.990%2026-07-21 22:06
Czech RepublicEUR3,99€0%2026-07-21 22:06
SlovakiaEUR3,99€0%2026-07-21 22:06
United StatesUSD$4.990%2026-07-21 22:06
TurkeyUSD$4.99 USD0%2026-07-21 22:06
ArgentinaUSD$4.99 USD0%2026-07-21 22:06
CanadaCADCDN$ 5.490%2026-07-21 22:06
BrazilBRLR$ 8,490%2026-07-21 22:06
MexicoMXNMex$ 55.990%2026-07-21 22:06
JapanJPY¥ 4980%2026-07-21 22:06
South KoreaKRW₩ 5,5000%2026-07-21 22:06
Germany---0%2026-07-21 22:06
Ukraine---0%2026-07-21 22:06
Australia---0%2026-07-21 22:06
China---0%2026-07-21 22:06
India---0%2026-07-21 22:06

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje All Zombies Must Die!: Scorepocalypse?

All Zombies Must Die!: Scorepocalypse ma obecnie cenę: Brak ceny. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa All Zombies Must Die!: Scorepocalypse?

All Zombies Must Die!: Scorepocalypse obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał All Zombies Must Die!: Scorepocalypse?

All Zombies Must Die!: Scorepocalypse został stworzony przez Doublesix Games, a wydawcą jest Doublesix Games.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla All Zombies Must Die!: Scorepocalypse?

Tak. Dla All Zombies Must Die!: Scorepocalypse są dostępne oferty marketplace: 4; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 13,72 zł.

Przygotuj się na ekstremalną walkę z nieumarłymi w All Zombies Must Die!: Scorepocalypse, gdzie liczy się każdy punkt!