Steam App 506480
Archmage Rises
Doświadcz wolności, którą zazwyczaj oferują jedynie gry fabularne RPG. Uzbrojony w magię, stworzysz własną historię i odczujesz realne konsekwencje swoich decyzji. Czy staniesz się zbawcą świata... czy jego niszczycielem? Wybór należy do Ciebie.
O grze
UWAGA: Gra jest obecnie w fazie aktywnego rozwoju, a wiele nowych funkcji ma zostać dopiero wprowadzonych. Jesteśmy w pełni zaangażowani w dalszy rozwój tej gry i regularnie wydajemy nową zawartość oraz funkcje. Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z sekcją FAQ dotyczącą Wczesnego Dostępu oraz z naszą mapą drogową rozwoju poniżej.
Urodzony z magią w żyłach, wykorzystaj spryt i potęgę, aby odnaleźć się w symulowanym świecie fantasy – dynamicznym, żywym i coraz bardziej niebezpiecznym. Rozwijaj swoją potęgę jako mag w RPG z otwartym światem inspirowanym Dragonlance, pełnym królestw, które będą powstawać i upadać, gospodarek mogących przeżyć rozkwit lub kryzys oraz potwornych stworzeń, które mogą opanować krainę, jeśli nie zostaną powstrzymane.
Zanurz się w historii napędzanej przez gracza, która ewoluuje na podstawie Twoich decyzji. Podobnie jak w grach papierowych, każdy wybór należy do Ciebie i każdy może zmienić świat. Czy zdobędziesz zaufanie Konklawe tylko po to, by później ich zdradzić? Czy wybierzesz życie przestępcy, okradając kupców i żyjąc w ucieczce? Czy zbudujesz przyjaźnie i rywalizacje ze swoimi towarzyszami ze szkoły magów? Czy zrezygnujesz z życia maga, by prowadzić proste życie kupca? A może będziesz dążyć do zdobycia szczytów władzy, ku dobru lub złu?
Dynamiczna i żywa kraina Vaelun reaguje na Twoje czyny, dając Ci wyjątkową okazję do kształtowania historii i otaczającego Cię świata. Każda decyzja może mieć realne i dalekosiężne konsekwencje dla wszystkich mieszkańców tego świata. Dąż do potęgi i sławy, eliminuj potworne zagrożenia lub spędzaj dni na zbieraniu surowców. Służ i chroń lub dominuj i niszcz. Czy staniesz się wybawcą świata, czy jego niszczycielem? Decyzja należy do Ciebie.
Twórz zupełnie nowy, generowany proceduralnie świat z własną historią, mieszkańcami, miastami, lochami, potworami i wieloma innymi elementami. Następnie eksploruj ten świat i spraw, by stał się Twój, podczas gdy on będzie reagował na Twoje działania i decyzje. Każde życie przeżyte jako mag to unikalne i spersonalizowane doświadczenie.
Urodzony z magią w żyłach, wykorzystaj spryt i potęgę, aby odnaleźć się w symulowanym świecie fantasy – dynamicznym, żywym i coraz bardziej niebezpiecznym. Rozwijaj swoją potęgę jako mag w RPG z otwartym światem inspirowanym Dragonlance, pełnym królestw, które będą powstawać i upadać, gospodarek mogących przeżyć rozkwit lub kryzys oraz potwornych stworzeń, które mogą opanować krainę, jeśli nie zostaną powstrzymane.
Zanurz się w historii napędzanej przez gracza, która ewoluuje na podstawie Twoich decyzji. Podobnie jak w grach papierowych, każdy wybór należy do Ciebie i każdy może zmienić świat. Czy zdobędziesz zaufanie Konklawe tylko po to, by później ich zdradzić? Czy wybierzesz życie przestępcy, okradając kupców i żyjąc w ucieczce? Czy zbudujesz przyjaźnie i rywalizacje ze swoimi towarzyszami ze szkoły magów? Czy zrezygnujesz z życia maga, by prowadzić proste życie kupca? A może będziesz dążyć do zdobycia szczytów władzy, ku dobru lub złu?
Dynamiczna i żywa kraina Vaelun reaguje na Twoje czyny, dając Ci wyjątkową okazję do kształtowania historii i otaczającego Cię świata. Każda decyzja może mieć realne i dalekosiężne konsekwencje dla wszystkich mieszkańców tego świata. Dąż do potęgi i sławy, eliminuj potworne zagrożenia lub spędzaj dni na zbieraniu surowców. Służ i chroń lub dominuj i niszcz. Czy staniesz się wybawcą świata, czy jego niszczycielem? Decyzja należy do Ciebie.
Twórz zupełnie nowy, generowany proceduralnie świat z własną historią, mieszkańcami, miastami, lochami, potworami i wieloma innymi elementami. Następnie eksploruj ten świat i spraw, by stał się Twój, podczas gdy on będzie reagował na Twoje działania i decyzje. Każde życie przeżyte jako mag to unikalne i spersonalizowane doświadczenie.
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:01 |
| United States | USD | $14.99 | 0% | 2026-09-24 18:01 | |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:01 |
| France | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:01 |
| United Kingdom | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:01 |
| Czech Republic | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:01 |
| Slovakia | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:01 |
| Ukraine | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:01 |
| Turkey | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:01 |
| Brazil | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:01 |
| Argentina | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:01 |
| Mexico | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:01 |
| Canada | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:01 |
| Australia | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:01 |
| Japan | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:02 |
| South Korea | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:02 |
| China | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:02 |
| India | - | - | - | 0% | 2026-09-24 18:02 |
Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.
Podobne gry
TerrariaKop, walcz, eksploruj, buduj! W tej pełnej akcji przygodowej grze nic nie jest niemożliwe. Dostę★ 1.2MMay 16, 2011
Garry's ModGarry's Mod to piaskownica fizyczna. Nie ma tu z góry określonych celów ani zadań. Dajemy Ci nar★ 1.1MNov 29, 2006
The Witcher 3: Wild HuntWcielasz się w Geralta z Rivii, najemnego pogromcę potworów. Przed Tobą rozciąga się targany woj★ 833.4KMay 18, 2015
Euro Truck Simulator 2Podróżuj po Europie jako król szos – kierowca ciężarówki dostarczający ważne ładunki na imponują★ 785.4KOct 12, 2012
Hollow KnightWytyczaj własną drogę w Hollow Knight! Epicka przygoda akcji w rozległym, zrujnowanym królestwie★ 503.5KFeb 24, 2017
The Binding of Isaac: RebirthThe Binding of Isaac: Rebirth to losery generowana proceduralnie strzelanka action RPG z silnymi★ 415.8KNov 4, 2014
Portal 2Program "Perpetual Testing Initiative" został rozszerzony, aby umożliwić projektowanie★ 390.5KApr 18, 2011
Dying LightAkcja survival z widokiem pierwszoosobowym osadzona w postapokaliptycznym otwartym świecie opano★ 378.3KJan 26, 2015Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Archmage Rises?
Archmage Rises ma obecnie cenę: Brak ceny. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Archmage Rises?
Archmage Rises obsługuje: windows, mac.
Kto stworzył i wydał Archmage Rises?
Archmage Rises został stworzony przez Defiance Game Studio, a wydawcą jest Defiance Game Studio.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Archmage Rises?
Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Archmage Rises. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.