Steam App 562520

Attempt[42]

Wymagająca platformówka logiczna z widokiem z pierwszej osoby.

AkcjaRekreacyjneNiezależneJeden graczOsiągnięcia SteamKarty kolekcjonerskie SteamFamily Sharing
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

Sklepy zewnętrzne

Oferty marketplace

Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.

KINGUINAttempt[42] Steam CD KeyAlpacaShopAktualizacja: 2026-09-24 20:36
≈ 0,86 złRegion freeDostępne: 77
Zobacz ofertę
KINGUINAttempt[42] Steam CD KeyRare KeysAktualizacja: 2026-09-24 20:36
≈ 1,33 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINAttempt[42] Steam CD KeyRetailKeysSellerAktualizacja: 2026-09-24 20:36
≈ 1,42 złRegion freeDostępne: 987
Zobacz ofertę
KINGUINAttempt[42] Steam CD KeyNiceGuyGamesAktualizacja: 2026-09-24 20:36
≈ 1,81 złRegion freeDostępne: 10
Zobacz ofertę
KINGUINAttempt[42] Steam CD KeyOnlyGamesAktualizacja: 2026-09-24 20:36
≈ 2,15 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertę
KINGUINAttempt[42] Steam CD KeypsgamezoneAktualizacja: 2026-09-24 20:36
≈ 2,24 złRegion freeDostępne: 30
Zobacz ofertę
KINGUINAttempt[42] Steam CD KeyKingCodesAktualizacja: 2026-09-24 20:36
≈ 2,62 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINAttempt[42] Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-09-24 20:36
≈ 3,40 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę

O grze

Attempt[42] to wymagająca platformówka logiczna z widokiem z pierwszej osoby.
Aby jak najszybciej ukończyć poziom, musisz rzucić wyzwanie grawitacji i zmieniać układ poziomu.

Tryby gry:

  • Time Attack - ukończ poziom w wyznaczonym czasie.
  • Freerun - masz tyle czasu, ile potrzebujesz.

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN21,49 zł0%2026-09-23 04:45
TurkeyUSD$3.29 USD0%2026-09-23 04:45
ArgentinaUSD$3.29 USD0%2026-09-23 04:45
United KingdomGBP£4.590%2026-09-23 04:45
United StatesUSD$4.990%2026-09-23 04:45
GermanyEUR5,19€0%2026-09-23 04:45
FranceEUR5,19€0%2026-09-23 04:45
Czech RepublicEUR5,19€0%2026-09-23 04:45
SlovakiaEUR5,19€0%2026-09-23 04:45
CanadaCADCDN$ 5.990%2026-09-23 04:45
AustraliaAUDA$ 6.950%2026-09-23 04:45
BrazilBRLR$ 19,490%2026-09-23 04:45
ChinaCNY¥ 22.000%2026-09-23 04:46
MexicoMXNMex$ 73.990%2026-09-23 04:45
UkraineUAH130₴0%2026-09-23 04:45
IndiaINR₹ 2590%2026-09-23 04:46
JapanJPY¥ 6550%2026-09-23 04:46
South KoreaKRW₩ 5,4500%2026-09-23 04:46

ThinkOfGames

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

Conglomerate 5

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Attempt[42]?

Attempt[42] ma obecnie cenę: 21,49 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Attempt[42]?

Attempt[42] obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał Attempt[42]?

Attempt[42] został stworzony przez ThinkOfGames, a wydawcą jest Conglomerate 5.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Attempt[42]?

Tak. Dla Attempt[42] są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 0,86 zł.

Odkryj Attempt[42], unikalną platformówkę logiczną, w której manipulacja grawitacją i otoczeniem jest kluczem do sukcesu.