Steam App 460560
Blamdown: Udder Fury
Blamdown: Udder Fury to dynamiczna strzelanka twin-stick o krowie z bazuką i ogromną chęcią zemsty. Liczy się tylko chaos, wysadzanie wszystkiego w powietrze i świetna zabawa. Wskakuj na dachy budynków, eliminuj wrogów z odrzutowcami i niszcz czołgi swoją niezawodną bazuką!
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
W Blamdown: Udder Fury chodzi o sianie chaosu, wysadzanie wszystkiego w powietrze i niesamowitą zabawę. Gra pozwala Ci wskakiwać na dachy budynków, niszczyć lokale z burgerami oraz eliminować wrogich żołnierzy z odrzutowcami i czołgi. Przedzieraj się przez kontynent amerykański, aby pomścić swoją dziewczynę Rosę, która skończyła jako hamburger Captain Patriot™.
To klasyczna historia miłosna o Moonalisie, która zakochała się w swojej towarzyszce ze stada, Rosie. Żyłyby długo i szczęśliwie (a ta gra byłaby symulatorem randkowania krów), gdyby nie nieszczęśliwy wypadek z udziałem głodnego rolnika i maszynki do mięsa. Po tym „wypadku” Moonalisa była, naturalnie, dość wściekła. W końcu, jak byś się czuł, gdyby ktoś zrobił hamburgera z Twojej dziewczyny? No właśnie.
Uznała, że winni są wszyscy ludzie, którzy pozwolili na tę zbrodnię, i zrobiła jedyną rzecz, jaka przyszła jej do głowy, by uśmierzyć ból: jakimś cudem wyhodowała parę rąk, stanęła na tylnych nogach i chwyciła leżący pod ręką karabin maszynowy. Reszta to prawdziwa jazda bez trzymanki, ale to od Ciebie zależy, czy poprowadzisz Moonalisę, bydlęcego berserkera, na drodze do zakończenia ludzkiej cywilizacji w wydarzeniu, które Majowie przepowiedzieli jako Cowpocalypse.
Funkcje
- W pełni zniszczalne środowisko – wysadzaj budynki, złoczyńców i wózki dziecięce
- Tryb przetrwania – odblokowuj ulepszenia dla swojej krowy i broni w trybie przetrwania i zobacz, ile pieniędzy zmarnowano na służby ochrony zwierząt.
- Zakończ rządy mięsożerców i baw się przy tym świetnie! Śledź historię szaleńczego ataku Moonalisy aż do samego końca lub tak daleko, jak zdołamy stworzyć zawartość.
„Mięso to morderca”
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 17,99 zł | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| United Kingdom | GBP | £3.99 | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| United States | USD | $4.99 | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| France | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| Czech Republic | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| Slovakia | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| Turkey | USD | $4.99 USD | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| Argentina | USD | $4.99 USD | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| Canada | CAD | CDN$ 5.49 | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| Australia | AUD | A$ 7.50 | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| Brazil | BRL | R$ 10,49 | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| China | CNY | ¥ 21.00 | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 55.99 | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| Ukraine | UAH | 99₴ | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| India | INR | ₹ 259 | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| Japan | JPY | ¥ 498 | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| South Korea | KRW | ₩ 5,500 | 0% | 2026-09-20 21:35 | |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-09-20 21:35 |
Guru Games
Więcej gier tego studia
Guru Games
Więcej gier tego wydawcy
Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
Stick Fight: The GameStick Fight to oparta na fizyce bijatyka do gry lokalnej lub online, w której walczysz jako kult★ 100KSep 28, 2017
-95%Watch_Dogs® 2Witaj w San Francisco. Wciel się w Marcusa, genialnego młodego hakera, i dołącz do najbardziej z★ 95.7KNov 28, 2016
-90%House FlipperHouse Flipper to wyjątkowa szansa, aby zostać jednoosobową ekipą remontową. Kupuj, naprawiaj i p★ 92.4KMay 17, 2018
MirrorTo gra łącząca mechanikę match-3, elementy GALGAME oraz piękne postacie. Aby dowiedzieć się o ni★ 73.2KApr 19, 2018
-80%FTL: Faster Than LightTa „symulator statku kosmicznego typu roguelike” pozwala zabrać swój statek i załogę w przygodę ★ 62.8KSep 14, 2012
-90%Hitman: Absolution™Legendarny płatny zabójca powraca! Zdradzony przez Agencję i ścigany przez policję, Agent 47 pró★ 49.7KNov 19, 2012
-80%Torchlight IIPrzygoda trwa w Torchlight II! To gra Action RPG pełna epickich bitew, obfitych skarbów i w pełn★ 33.1KSep 20, 2012
-80%For The KingFor The King to strategiczna gra RPG, która łączy elementy gier stołowych i roguelike w wymagają★ 31.1KApr 19, 2018Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Blamdown: Udder Fury?
Blamdown: Udder Fury ma obecnie cenę: 17,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Blamdown: Udder Fury?
Blamdown: Udder Fury obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Blamdown: Udder Fury?
Blamdown: Udder Fury został stworzony przez Guru Games, a wydawcą jest Guru Games.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Blamdown: Udder Fury?
Tak. Dla Blamdown: Udder Fury są dostępne oferty marketplace: 5; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 4,09 zł.


