Steam App 596500

Chippy & Noppo

Chippy świetnie radzi sobie w niskich miejscach, a Noppo uwielbia skakać. To gra logiczno-zręcznościowa, w której dwaj przyjaciele współpracują, aby stworzyć tematyczną zabawkę! Jakie zabawki zbudują ci dobrzy kumple i jaka przyszłość na nich czeka?

AkcjaRekreacyjneNiezależneJeden graczWielu graczyKooperacjaShared/Split Screen Co-op
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

【Przenoś części i składaj zabawki zgodnie z planem!】


"Chippy and Noppo" to gra logiczno-zręcznościowa, w której ze skomplikowanych części składasz zabawki!
Zbieraj elementy w fabryce, zmieniaj ich kolory i kształty, a następnie twórz zabawki identyczne jak na projekcie.
A może uda się ukończyć poziom, nawet jeśli zabawka będzie nieco inna...!?
Bo kierownik fabryki jest nieco nieostrożny.

【Połącz siły dwóch bohaterów o różnych charakterach!】

Wesoły "Chippy" świetnie radzi sobie w niskich przestrzeniach.
Wysoki i wyluzowany "Noppo" uwielbia skakać.
Kluczem do sukcesu jest współpraca obu postaci, wykorzystanie ich unikalnych cech i podział ról!

W trybie solo sterujesz oboma bohaterami jednocześnie!
Rządź nimi sprawnie i celuj w jak najszybsze ukończenie poziomu!
W trybie multiplayer każdy gracz steruje osobnym bohaterem: „Chippy” lub „Noppo”.
To idealna okazja do rozmów, więc grajcie i rozmawiajcie z przyjaciółmi oraz rodziną!

【Mnóstwo zabawy w fabryce!】
・Fabryka pełna maszyn!
Wykorzystuj maszyny do przetwarzania kolorów i kształtów części, ułatwiania przemieszczania się i wielu innych zadań!

・Prawdziwy tor przeszkód!?
Niektóre fabryki wymagają zręczności – wspinaczka po wysokich rusztowaniach czy przemykanie się w odpowiednim czasie to nie tylko składanie części!

・Praca w różnych fabrykach!
W miarę postępów w grze odkryjesz fabryki w lasach i nad morzem!
Zmontuj zabawki, które pasują do klimatu danej fabryki!

Jakie zabawki zbudują ci dobrzy przyjaciele i jaka przyszłość na nich czeka?

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN91,99 zł0%2026-09-19 00:26
United KingdomGBP£16.750%2026-09-19 00:26
GermanyEUR19,50€0%2026-09-19 00:26
FranceEUR19,50€0%2026-09-19 00:26
Czech RepublicEUR19,50€0%2026-09-19 00:26
SlovakiaEUR19,50€0%2026-09-19 00:26
United StatesUSD$19.990%2026-09-19 00:26
TurkeyUSD$19.99 USD0%2026-09-19 00:26
ArgentinaUSD$19.99 USD0%2026-09-19 00:26
CanadaCADCDN$ 25.990%2026-09-19 00:26
AustraliaAUDA$ 29.500%2026-09-19 00:26
BrazilBRLR$ 59,990%2026-09-19 00:26
ChinaCNY¥ 76.000%2026-09-19 00:26
MexicoMXNMex$ 227.990%2026-09-19 00:26
UkraineUAH415₴0%2026-09-19 00:26
IndiaINR₹ 8800%2026-09-19 00:26
JapanJPY¥ 2,5000%2026-09-19 00:26
South KoreaKRW₩ 21,5000%2026-09-19 00:26

peakvox, O-TWO inc.

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

O-TWO inc.

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Chippy & Noppo?

Chippy & Noppo ma obecnie cenę: 91,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Chippy & Noppo?

Chippy & Noppo obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał Chippy & Noppo?

Chippy & Noppo został stworzony przez peakvox, O-TWO inc., a wydawcą jest O-TWO inc..

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Chippy & Noppo?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Chippy & Noppo. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Chippy & Noppo to unikalna gra logiczno-zręcznościowa, w której współpraca dwóch bohaterów o różnych umiejętnościach jest kluczem do sukcesu w fabryce zabawek.