Steam App 577670

Demolish & Build 2018

Twoja firma staje się globalna. Używaj wielkich maszyn, aby wyburzać ogromne budynki, lub podejdź bliżej i użyj młota. Kupuj nieruchomości, ulepszaj maszyny i zatrudniaj pracowników w różnych częściach świata.

NiezależneSymulacjeJeden graczWielu graczyOsiągnięcia SteamCzęściowa obsługa kontrolera
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

Sklepy zewnętrzne

Oferty marketplace

Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.

KINGUINDemolish & Build 2018 PC Steam CD KeyKey_ImperiumAktualizacja: 2026-09-25 18:28
≈ 0,82 złRegion freeDostępne: 24
Zobacz ofertę
KINGUINDemolish & Build 2018 PC Steam CD KeyHoundgamesAktualizacja: 2026-09-25 18:28
≈ 1,42 złRegion freeDostępne: 7
Zobacz ofertę
KINGUINDemolish & Build 2018 PC Steam CD KeyMGG StudioAktualizacja: 2026-09-25 18:28
≈ 1,42 złRegion freeDostępne: 5
Zobacz ofertę
KINGUINDemolish & Build 2018 PC Steam CD KeyEliteGameCodesAktualizacja: 2026-09-25 18:28
≈ 1,59 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINDemolish & Build 2018 PC Steam CD KeyKasepoAktualizacja: 2026-09-25 18:28
≈ 1,63 złRegion freeDostępne: 304
Zobacz ofertę
KINGUINDemolish & Build 2018 PC Steam CD KeyGGWPAktualizacja: 2026-09-25 18:28
≈ 1,94 złRegion freeDostępne: 300
Zobacz ofertę
KINGUINDemolish & Build 2018 PC Steam CD KeyKeys of the RoseAktualizacja: 2026-09-25 18:28
≈ 3,78 złRegion freeDostępne: 30
Zobacz ofertę
KINGUINDemolish & Build 2018 PC Steam CD KeyCdKeyMarktAktualizacja: 2026-09-25 18:28
≈ 3,83 złRegion freeDostępne: 30
Zobacz ofertę

O grze

Twoja firma staje się globalna. Używaj wielkich maszyn, aby wyburzać ogromne budynki, lub podejdź bliżej i użyj młota.
Kupuj nieruchomości, ulepszaj maszyny i zatrudniaj pracowników w różnych częściach świata.

- Różne maszyny budowlane i wyburzeniowe
- 4 różne lokalizacje na świecie z możliwością swobodnej eksploracji
- Zatrudnianie i zarządzanie pracownikami
- Specjalistyczne narzędzia ręczne
- Kontrola zapylenia na placu budowy
- Realizuj kontrakty lub używaj maszyn do zbierania surowców i zarabiania gotówki
- Inwestuj we własne nieruchomości
- Przygotowanie placu wyburzeniowego
- Zarządzaj swoją firmą i dbaj o wzrost jej ratingu

Dostępne typy maszyn:

  • Ładowarka koparko-ładowaczka - maszyna do wszystkiego
  • Robot wyburzeniowy - świetna maszyna do precyzyjnych wyburzeń
  • Żuraw wieżowy - dostarczaj materiały w miejsca zazwyczaj niedostępne
  • Spychacz - ta ciężka maszyna świetnie nadaje się do wyburzania małych konstrukcji, a także do niszczenia roślinności i wyrównywania terenu
  • Ładowarka kompaktowa - mała, ale niesamowita maszyna. Może kopać, wyburzać i przewozić ładunki. Wystarczy zamontować odpowiednią końcówkę
  • Koparka gąsienicowa - aby przeprowadzić poważne prace ziemne lub wyburzeniowe, zamontuj specjalistyczne narzędzie na ramieniu koparki
  • Koparka kołowa - mniejsza wersja koparki do różnych sytuacji
  • Walec drogowy - przydatny do zagęszczania dróg piaszczystych i asfaltowych
  • Pickup - idealny do jazdy między lokalizacjami kontraktów
  • Wywrotka - idealna do przewozu piasku lub złomu metalowego
  • Żuraw samojezdny - wyposażony w kulę wyburzeniową, żadna konstrukcja nie ma przed nim szans
  • Betoniarka - jeśli musisz wylać beton na placu budowy
  • Ciężarówka transportowa - zaprojektowana do przewozu drewna, cegieł i segmentów betonowych na place budowy

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN35,99 zł0%2026-09-25 17:57
United KingdomGBP£7.190%2026-09-25 17:57
GermanyEUR8,19€0%2026-09-25 17:57
FranceEUR8,19€0%2026-09-25 17:57
Czech RepublicEUR8,19€0%2026-09-25 17:57
SlovakiaEUR8,19€0%2026-09-25 17:57
United StatesUSD$9.990%2026-09-25 17:57
TurkeyUSD$9.99 USD0%2026-09-25 17:57
ArgentinaUSD$9.99 USD0%2026-09-25 17:57
CanadaCADCDN$ 11.490%2026-09-25 17:57
AustraliaAUDA$ 14.500%2026-09-25 17:57
BrazilBRLR$ 20,690%2026-09-25 17:57
ChinaCNY¥ 37.000%2026-09-25 17:58
MexicoMXNMex$ 113.990%2026-09-25 17:57
UkraineUAH169₴0%2026-09-25 17:57
IndiaINR₹ 3490%2026-09-25 17:58
JapanJPY¥ 1,0100%2026-09-25 17:57
South KoreaKRW₩ 10,5000%2026-09-25 17:58

Noble Muffins

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

Demolish Games S.A.

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Demolish & Build 2018?

Demolish & Build 2018 ma obecnie cenę: 35,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Demolish & Build 2018?

Demolish & Build 2018 obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał Demolish & Build 2018?

Demolish & Build 2018 został stworzony przez Noble Muffins, a wydawcą jest Demolish Games S.A..

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Demolish & Build 2018?

Tak. Dla Demolish & Build 2018 są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 0,82 zł.

Zostań potęgą w świecie budownictwa i wyburzeń. W Demolish & Build 2018 zarządzasz własną firmą, która operuje na całym świecie, wykorzystując zaawansowany sprzęt budowlany.