Steam App 10270

Disciples III: Reincarnation

"Disciples III: Reincarnation" oferuje odświeżoną i ulepszoną wersję "Disciples III: Renaissance" wraz z dodatkiem "Resurrection", zawierającym zupełnie nowe funkcje, poprawiony silnik bitewny i całkowicie nową oprawę graficzną.

RPGStrategiczneJeden graczWielu graczyFamily Sharing
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

Sklepy zewnętrzne

Oferty marketplace

Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.

KINGUINDisciples III: Reincarnation PC Steam CD KeyGamingWorldAktualizacja: 2026-09-25 16:46
≈ 14,66 złRegion freeDostępne: 15
Zobacz ofertę
KINGUINDisciples III: Reincarnation PC Steam CD KeyUnlimitedGameAktualizacja: 2026-09-25 16:46
≈ 14,66 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertę
KINGUINDisciples III: Reincarnation PC Steam CD KeyMGG StudioAktualizacja: 2026-09-25 16:46
≈ 15,91 złRegion freeDostępne: 5
Zobacz ofertę
KINGUINDisciples III: Reincarnation PC Steam CD KeySafe_purchaseAktualizacja: 2026-09-25 16:46
≈ 15,95 złRegion freeDostępne: 15
Zobacz ofertę
KINGUINDisciples III: Reincarnation PC Steam CD KeyRarely SmileAktualizacja: 2026-09-25 16:46
≈ 16,08 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertę
KINGUINDisciples III: Reincarnation PC Steam CD KeypsgamezoneAktualizacja: 2026-09-25 16:46
≈ 16,81 złRegion freeDostępne: 4
Zobacz ofertę
KINGUINDisciples III: Reincarnation PC Steam CD KeyKingCodesAktualizacja: 2026-09-25 16:46
≈ 17,24 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINDisciples III: Reincarnation PC Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-09-25 16:46
≈ 19,26 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę

O grze

Prawdziwe odrodzenie legendarnej serii!

Wszechmocny odwrócił się od Nevendaar i jego mieszkańców. Zatopiony w rozmyślaniach nad losem świata, pozwolił, by nad Nevendaar, rozdartym przez nieustanne wojny, rozbłysła nowa gwiazda. Co ze sobą przyniesie? Kto zawładnie jej potężną mocą? Zanurz się w walce czterech potężnych ras!

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN35,99 zł0%2026-09-15 11:11
United KingdomGBP£7.990%2026-09-15 11:11
United StatesUSD$9.990%2026-09-15 11:11
GermanyEUR9,99€0%2026-09-15 11:11
FranceEUR9,99€0%2026-09-15 11:11
Czech RepublicEUR9,99€0%2026-09-15 11:11
SlovakiaEUR9,99€0%2026-09-15 11:11
TurkeyUSD$9.99 USD0%2026-09-15 11:11
ArgentinaUSD$9.99 USD0%2026-09-15 11:11
CanadaCADCDN$ 11.490%2026-09-15 11:11
AustraliaAUDA$ 14.950%2026-09-15 11:11
BrazilBRLR$ 39,000%2026-09-15 11:11
ChinaCNY¥ 49.000%2026-09-15 11:11
MexicoMXNMex$ 154.990%2026-09-15 11:11
UkraineUAH230₴0%2026-09-15 11:11
IndiaINR₹ 5490%2026-09-15 11:11
JapanJPY¥ 1,2980%2026-09-15 11:11
South KoreaKRW₩ 11,8000%2026-09-15 11:11

Kalypso Media Digital

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.

Podobne gry

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Disciples III: Reincarnation?

Disciples III: Reincarnation ma obecnie cenę: 35,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Disciples III: Reincarnation?

Disciples III: Reincarnation obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał Disciples III: Reincarnation?

Disciples III: Reincarnation został stworzony przez Akella, a wydawcą jest Kalypso Media Digital.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Disciples III: Reincarnation?

Tak. Dla Disciples III: Reincarnation są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 14,66 zł.

Wkrocz do mrocznego świata Disciples III: Reincarnation, gdzie ulepszona grafika i głęboka strategia łączą się w epickiej walce o losy Nevendaar.