Steam App 679770
Dr. Cares - Pet Rescue 911
Zajmij się uroczymi zwierzakami i zostań prawdziwym weterynarzem! 🐶 🐱 🐰 🐎
O grze
Czy masz w sobie to, co niezbędne, by prowadzić klinikę weterynaryjną?
Przekonaj się sam! Zajmij się uroczymi pupilami i innymi zwierzętami w tej zupełnie nowej grze typu time management! 🐶 🐱 🐰 🐎
W Dr. Cares - Pet Rescue 911 będziesz mieć szansę zostać prawdziwym weterynarzem. Co powiesz na opiekę nad uroczymi zwierzętami na 60 poziomach fabularnych i 30 poziomach wyzwań? Przemierzając 6 puszystych rozdziałów, będziesz przeprowadzać specjalistyczne zabiegi, a nawet ulepszać swoją klinikę!
Ale kim jest ta Dr. Cares? Pozwól, że Cię przedstawimy! Urodzona do opieki nad zwierzętami, absolwentka weterynarii Amy Cares postanawia opuścić klinikę swojego dziadka, aby podjąć pracę w prestiżowej placówce w Nowym Jorku. Wydaje się to idealnym miejscem, by pomagać zwierzętom i naprawdę zmieniać świat na lepsze. Ale czy uda jej się pozostać wierną swoim przekonaniom i oprzeć się licznym pokusom, jakie oferuje wielkie miasto?
Ciesz się tą grą typu time management o ratowaniu zwierząt, stworzoną przez GameHouse, twórców serii Delicious oraz Heart's Medicine!
❤️ ODKRYJ 1. SEZON tej gry o ratowaniu zwierząt, przygotowanej przez twórców niesamowitej serii Delicious i Heart's Medicine!
❤️ Zostań prawdziwym weterynarzem i opiekuj się pupilami oraz innymi zwierzętami w 6 puszystych rozdziałach
❤️ PROWADŹ KLINIKI, podejmując się mnóstwa zadań związanych z zarządzaniem czasem na 60 wspaniałych poziomach fabularnych i 30 dodatkowych etapach wyzwań
❤️ POMAGAJ I RATUJ ZWIERZĘTA, przeprowadzając różnorodne zabiegi w 18 różnych mini-grach
❤️ CIESZ SIĘ LEKKIM DRAMATEM o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu własnej drogi
❤️ POZNAJ WSPANIAŁĄ OBSADĘ barwnych postaci, które szybko Cię oczarują
❤️ ZDOBYWAJ ULEPSZENIA DLA SWOICH KLINIK, zbieraj trofea, aby odblokować wspomnienia z pudełka Amy, oraz odnajduj wszystkie diamenty, aby zebrać zabawki Newtona
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 72,99 zł | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| Turkey | USD | $8.49 USD | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| Argentina | USD | $8.49 USD | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| United Kingdom | GBP | £13.49 | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| Germany | EUR | 15,79€ | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| France | EUR | 15,79€ | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| Czech Republic | EUR | 15,79€ | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| Slovakia | EUR | 15,79€ | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| United States | USD | $15.99 | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| Canada | CAD | CDN$ 20.79 | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| Australia | AUD | A$ 23.50 | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| Brazil | BRL | R$ 49,99 | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| China | CNY | ¥ 62.00 | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 188.99 | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| Ukraine | UAH | 340₴ | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| India | INR | ₹ 730 | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| Japan | JPY | ¥ 1,800 | 0% | 2026-09-24 15:22 | |
| South Korea | KRW | ₩ 17,500 | 0% | 2026-09-24 15:22 |
Nitreal, GameHouse
Więcej gier tego studia
Heart's Medicine - Hospital HeatDługo wyczekiwana kontynuacja "Heart's Medicine - Time to Heal". Intensywny, ale i zab★ 328May 23, 2017
Delicious - Emily's Message in a BottleCiesz się niesamowitą historią, gotując wyborne dania w włoskich kuchniach!★ 141Dec 10, 2016
Delicious - Emily's Home Sweet HomeW Delicious - Emily's Home Sweet Home Deluxe musisz pomóc rodzinie O'Malley naprawić dom ich mar★ 114Dec 15, 2016
Delicious - Emily's New BeginningZagraj w Delicious - Emily's New Beginning i ciesz się nowym etapem w życiu Emily! Czy pomożesz ★ 113Nov 24, 2016
Delicious - Emily's Miracle of LifePomóż Emily przetrwać wzloty i upadki związane z ciążą! 👶 🍼★ 108Aug 2, 2017
Parker & Lane: Twisted MindsGdy morderca z przeszłości Parker planuje serię zbrodni, Lily musi zmierzyć się ze swoją przeszłDec 21, 2018
Delicious - Moms vs DadsDołącz do Emily i Patricka w zabawnej bitwie płci!Dec 12, 2017
Maggie's Movies - Camera, Action!Pomóż mi spełnić marzenia i zostać reżyserką filmową! 🎥 🎬Sep 13, 2017GameHouse
Więcej gier tego wydawcy
Heart's Medicine - Hospital HeatDługo wyczekiwana kontynuacja "Heart's Medicine - Time to Heal". Intensywny, ale i zab★ 328May 23, 2017
Delicious - Emily's Message in a BottleCiesz się niesamowitą historią, gotując wyborne dania w włoskich kuchniach!★ 141Dec 10, 2016
Delicious - Emily's Home Sweet HomeW Delicious - Emily's Home Sweet Home Deluxe musisz pomóc rodzinie O'Malley naprawić dom ich mar★ 114Dec 15, 2016
Delicious - Emily's New BeginningZagraj w Delicious - Emily's New Beginning i ciesz się nowym etapem w życiu Emily! Czy pomożesz ★ 113Nov 24, 2016
Delicious - Emily's Miracle of LifePomóż Emily przetrwać wzloty i upadki związane z ciążą! 👶 🍼★ 108Aug 2, 2017
Parker & Lane: Twisted MindsGdy morderca z przeszłości Parker planuje serię zbrodni, Lily musi zmierzyć się ze swoją przeszłDec 21, 2018
Delicious - Moms vs DadsDołącz do Emily i Patricka w zabawnej bitwie płci!Dec 12, 2017
Maggie's Movies - Camera, Action!Pomóż mi spełnić marzenia i zostać reżyserką filmową! 🎥 🎬Sep 13, 2017Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
TerrariaKop, walcz, eksploruj, buduj! W tej pełnej akcji przygodowej grze nic nie jest niemożliwe. Dostę★ 1.2MMay 16, 2011
Garry's ModGarry's Mod to piaskownica fizyczna. Nie ma tu z góry określonych celów ani zadań. Dajemy Ci nar★ 1.1MNov 29, 2006
Geometry DashSkacz i lataj przez niebezpieczeństwa w tej rytmicznej platformówce akcji!★ 596.7KDec 22, 2014
Hollow KnightWytyczaj własną drogę w Hollow Knight! Epicka przygoda akcji w rozległym, zrujnowanym królestwie★ 503.5KFeb 24, 2017
The Binding of Isaac: RebirthThe Binding of Isaac: Rebirth to losery generowana proceduralnie strzelanka action RPG z silnymi★ 415.8KNov 4, 2014
Portal 2Program "Perpetual Testing Initiative" został rozszerzony, aby umożliwić projektowanie★ 390.5KApr 18, 2011
Don't Starve TogetherWalcz, uprawiaj rolę, buduj i eksploruj wspólnie w samodzielnym, wieloosobowym rozszerzeniu do b★ 376.3KApr 21, 2016
UndertaleUNDERTALE! Gra RPG, w której nie musisz nikogo zabijać.★ 308.4KSep 15, 2015Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Dr. Cares - Pet Rescue 911?
Dr. Cares - Pet Rescue 911 ma obecnie cenę: 72,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Dr. Cares - Pet Rescue 911?
Dr. Cares - Pet Rescue 911 obsługuje: windows, mac.
Kto stworzył i wydał Dr. Cares - Pet Rescue 911?
Dr. Cares - Pet Rescue 911 został stworzony przez Nitreal, GameHouse, a wydawcą jest GameHouse.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Dr. Cares - Pet Rescue 911?
Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Dr. Cares - Pet Rescue 911. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.