Steam App 8880

Freedom Force

Z odległego zakątka galaktyki zła rasa obcych rozpoczyna złowrogi plan podboju Ziemi. Uwalniają potężny katalizator — Energy X — który obdarza najgorszych przestępców na planecie supermocami, by rzucić świat na kolana. Teraz jedyną nadzieją Ziemi jest nowa rasa bohaterów... Freedom Force!

RPGStrategiczneJeden graczWielu graczyFamily Sharing
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

Sklepy zewnętrzne

Oferty marketplace

Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.

KINGUINFreedom Force PC Steam CD KeyEliteGameCodesAktualizacja: 2026-09-25 07:19
≈ 1,16 złRegion freeDostępne: 22
Zobacz ofertę
KINGUINFreedom Force PC Steam CD KeyMiBroGamesAktualizacja: 2026-09-25 07:19
≈ 1,25 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertę
KINGUINFreedom Force PC Steam CD KeyPC UniverseAktualizacja: 2026-09-25 07:19
≈ 2,37 złRegion freeDostępne: 2
Zobacz ofertę
KINGUINFreedom Force PC Steam CD KeyKingCodesAktualizacja: 2026-09-25 07:19
≈ 2,88 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINFreedom Force PC Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-09-25 07:19
≈ 3,05 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINFreedom Force PC Steam CD KeyAn.GameshopAktualizacja: 2026-09-25 07:19
≈ 5,59 złRegion freeDostępne: 17
Zobacz ofertę
KINGUINFreedom Force PC Steam CD KeyCrossGamesAktualizacja: 2026-09-25 07:19
≈ 5,76 złRegion freeDostępne: 5
Zobacz ofertę
KINGUINFreedom Force PC Steam CD KeyGamekeyz.netAktualizacja: 2026-09-25 07:19
≈ 8,69 złRegion freeDostępne: 37
Zobacz ofertę

O grze

Z odległego zakątka galaktyki zła rasa obcych rozpoczyna złowrogi plan podboju Ziemi. Uwalniają potężny katalizator — Energy X — który obdarza najgorszych przestępców na planecie supermocami, by rzucić świat na kolana. Teraz jedyną nadzieją Ziemi jest nowa rasa bohaterów... Freedom Force!
Dowodź oddziałem komiksowych superbohaterów w obronie Patriot City. Wybieraj spośród ponad tuzina bohaterów lub stwórz własnych komiksowych mistrzów. Walcz o wolność w ponad 20 pełnych akcji misjach. Przywróć porządek w całkowicie interaktywnym, trójwymiarowym świecie. Zabierz swoich bohaterów do sieci i dołącz do walki w trybie wieloosobowym.*


*Tryb wieloosobowy dostępny wyłącznie przez LAN lub bezpośrednie IP.

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN22,99 zł0%2026-09-24 18:29
United KingdomGBP£4.290%2026-09-24 18:29
United StatesUSD$4.990%2026-09-24 18:29
GermanyEUR4,99€0%2026-09-24 18:29
FranceEUR4,99€0%2026-09-24 18:29
Czech RepublicEUR4,99€0%2026-09-24 18:29
SlovakiaEUR4,99€0%2026-09-24 18:29
TurkeyUSD$4.99 USD0%2026-09-24 18:29
ArgentinaUSD$4.99 USD0%2026-09-24 18:29
CanadaCADCDN$ 6.490%2026-09-24 18:29
AustraliaAUDA$ 7.990%2026-09-24 18:29
BrazilBRLR$ 9,990%2026-09-24 18:29
MexicoMXNMex$ 64.490%2026-09-24 18:29
UkraineUAH78₴0%2026-09-24 18:29
IndiaINR₹ 2500%2026-09-24 18:29
JapanJPY¥ 5800%2026-09-24 18:29
South Korea---0%2026-09-24 18:29
China---0%2026-09-24 18:29

Irrational Games

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

2K

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.

Podobne gry

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Freedom Force?

Freedom Force ma obecnie cenę: 22,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Freedom Force?

Freedom Force obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał Freedom Force?

Freedom Force został stworzony przez Irrational Games, a wydawcą jest 2K.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Freedom Force?

Tak. Dla Freedom Force są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 1,16 zł.

Wciel się w rolę dowódcy Freedom Force i powstrzymaj inwazję obcych w tej klasycznej grze RPG i strategicznej.