Steam App 685690

Guns'n'Stories: Bulletproof VR

Guns’n’Stories: Bulletproof to dynamiczna strzelanka VR w klimacie westernu, która w pełni zanurza graczy w atmosferze dziwnego Dzikiego Zachodu. Podążając za zawiłą fabułą, napotkasz wielu budzących grozę, lecz komicznych przeciwników i zmierzysz się z potężnymi bossami.

AkcjaPrzygodoweRekreacyjneSymulacjeJeden graczOsiągnięcia SteamTracked Controller SupportVR Only
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

O GRZE

Dynamiczna westernowa strzelanka VR, która w pełni zanurza graczy w atmosferze dziwnego Dzikiego Zachodu.
Podążając za zawiłą fabułą, napotkasz wielu budzących grozę, lecz komicznych przeciwników i zmierzysz się z potężnymi bossami.
Będziesz musiał celnie i często strzelać obiema rękami, a także korzystać z różnych osłon i aktywnie się poruszać, unikając kul wrogów.
Odwiedzisz wiele pięknych lokalizacji i wypróbujesz ogromny arsenał broni w rytm westernowego rocka, żartów i cynicznego humoru!

PEŁNA IMMERSJA


Guns’n’Stories: Bulletproof to całkowite zanurzenie w atmosferze szalonych westernów i błyskawiczna strzelanina obiema rękami, podszyta cynicznym (a czasem nawet czarnym) humorem.

WYRAŹNE WRAŻENIA


To niezapomniany, intensywny koktajl emocji, w którym dodaliśmy wszystko, aby gracz na chwilę oderwał się od rzeczywistości i poczuł te same żywe i świeże emocje, których doświadczaliśmy jako dzieci.
Gra nie pozwoli Ci się nudzić ani przez chwilę, nieustannie zaskakując zwrotami akcji, strzelaninami i różnorodnymi, zawsze zabawnymi przeciwnikami.

REALISTYCZNA I DYNAMICZNA


To stałe poczucie realizmu otoczenia i możliwość poczucia się jak na Dzikim Zachodzie. Choć w nieco hollywoodzkim stylu.

Gra hojnie nagrodzi Cię za chęć aktywnego ruchu – możesz unikać kul, blokować je i chować się za obiektami, jednocześnie odpowiadając ogniem swoim wrogom.

BROŃ I OTOCZENIE


Będziesz mieć do dyspozycji imponujący wachlarz broni (broń palna, broń rzucana, a nawet futurystyczna aparatura), który pozwoli Ci poczuć się jak doświadczony strzelec zdolny do samodzielnej walki z hordami atakujących wrogów.
Odwiedzisz mnóstwo lokalizacji, z których każda została starannie przemyślana i zaprojektowana.

KOMFORT


Jednocześnie gra jest maksymalnie komfortowa i przyjazna dla użytkownika. Nigdy nie poczujesz choroby ani dyskomfortu podczas rozgrywki.

Będziesz jednak potrzebować dobrej kondycji fizycznej, aby grać na wysokim poziomie trudności. Dlatego zalecamy rozpoczęcie od łatwiejszych poziomów, aby zapewnić sobie płynniejsze wrażenia z gry i mniej się męczyć. Nie ma w tym nic wstydliwego!

Dostępne dla salonów gier na SpringboardVR

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN35,99 zł0%2026-09-24 09:19
United KingdomGBP£7.190%2026-09-24 09:19
GermanyEUR8,19€0%2026-09-24 09:19
FranceEUR8,19€0%2026-09-24 09:19
Czech RepublicEUR8,19€0%2026-09-24 09:19
SlovakiaEUR8,19€0%2026-09-24 09:19
United StatesUSD$9.990%2026-09-24 09:19
TurkeyUSD$9.99 USD0%2026-09-24 09:19
ArgentinaUSD$9.99 USD0%2026-09-24 09:19
CanadaCADCDN$ 11.490%2026-09-24 09:20
AustraliaAUDA$ 14.500%2026-09-24 09:20
BrazilBRLR$ 20,690%2026-09-24 09:19
ChinaCNY¥ 37.000%2026-09-24 09:20
MexicoMXNMex$ 113.990%2026-09-24 09:20
UkraineUAH169₴0%2026-09-24 09:19
IndiaINR₹ 3490%2026-09-24 09:20
JapanJPY¥ 1,0100%2026-09-24 09:20
South KoreaKRW₩ 10,5000%2026-09-24 09:20

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Guns'n'Stories: Bulletproof VR?

Guns'n'Stories: Bulletproof VR ma obecnie cenę: 35,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Guns'n'Stories: Bulletproof VR?

Guns'n'Stories: Bulletproof VR obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał Guns'n'Stories: Bulletproof VR?

Guns'n'Stories: Bulletproof VR został stworzony przez MIROWIN, a wydawcą jest MIROWIN.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Guns'n'Stories: Bulletproof VR?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Guns'n'Stories: Bulletproof VR. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Doświadcz szalonego Dzikiego Zachodu w Guns'n'Stories: Bulletproof VR – dynamicznej strzelance, która łączy westernowy klimat z intensywną akcją i humorem.