Steam App 733990

I Can't Believe It's Not Gambling

Uwielbiasz otwierać skrzynki z łupem, ale nienawidzisz nudnej rozgrywki pomiędzy nimi? Nasz dział marketingu ma dla Ciebie grę! Rozpakowuj losowe przedmioty! Zdobywaj rzeczy, ale nie te, których naprawdę chcesz! Graj na granicy prawa i etyki! Pamiętajcie dzieciaki, to tylko gra wideo, więc bierzcie karty kredytowe rodziców!

RekreacyjneSymulacjeJeden graczOsiągnięcia SteamSteam CloudFamily Sharing
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

I Can't Believe It's Not Gambling pomija nudną część rozgrywki i przenosi Cię prosto do tego, na czym naprawdę Ci zależy: otwierania lootboxów!

Doświadcz dreszczyku emocji związanego z tym, że nigdy nie dostajesz tego, czego naprawdę chcesz, otrzymując w zamian duplikaty przedmiotów, które w ogóle Cię nie obchodzą!

Funkcje gry obejmują:

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN4,49 zł0%2026-09-20 09:51
United KingdomGBP£0.890%2026-09-20 09:51
TurkeyUSD$0.89 USD0%2026-09-20 09:51
ArgentinaUSD$0.89 USD0%2026-09-20 09:51
United StatesUSD$0.990%2026-09-20 09:51
GermanyEUR0,99€0%2026-09-20 09:51
FranceEUR0,99€0%2026-09-20 09:51
Czech RepublicEUR0,99€0%2026-09-20 09:51
SlovakiaEUR0,99€0%2026-09-20 09:51
CanadaCADCDN$ 1.290%2026-09-20 09:51
AustraliaAUDA$ 1.500%2026-09-20 09:51
BrazilBRLR$ 3,490%2026-09-20 09:51
ChinaCNY¥ 6.000%2026-09-20 09:51
MexicoMXNMex$ 13.390%2026-09-20 09:51
UkraineUAH26₴0%2026-09-20 09:51
IndiaINR₹ 520%2026-09-20 09:51
JapanJPY¥ 1200%2026-09-20 09:51
South KoreaKRW₩ 1,1000%2026-09-20 09:51

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje I Can't Believe It's Not Gambling?

I Can't Believe It's Not Gambling ma obecnie cenę: 4,49 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa I Can't Believe It's Not Gambling?

I Can't Believe It's Not Gambling obsługuje: windows, linux.

Kto stworzył i wydał I Can't Believe It's Not Gambling?

I Can't Believe It's Not Gambling został stworzony przez Mutant Entertainment Studios, a wydawcą jest Mutant Entertainment Studios.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla I Can't Believe It's Not Gambling?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla I Can't Believe It's Not Gambling. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Zanurz się w świecie czystej adrenaliny związanej z otwieraniem skrzyń z łupem w I Can't Believe It's Not Gambling – grze, która skupia się wyłącznie na tym, co ty lubisz!