Steam App 335560

Light Bound

Zostaniesz wrzucony na losowo generowane areny, które można dostrzec jedynie dzięki światłu graczy i ich broni. Eksploruj, zbieraj broń oraz ulepszenia i walcz ze znajomymi lub komputerem. Dostosuj każdą rozgrywkę za pomocą różnorodnych opcji konfiguracyjnych.

AkcjaRekreacyjneNiezależneJeden graczWielu graczyShared/Split ScreenOsiągnięcia Steam
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

Sklepy zewnętrzne

Oferty marketplace

Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.

KINGUINLight Bound Steam CD KeyGamers247Aktualizacja: 2026-08-02 21:33
≈ 14,10 złRegion freeDostępne: 2
Zobacz ofertę
KINGUINLight Bound Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-08-02 21:33
≈ 17,37 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę

O grze

Zostaniesz wrzucony na losowo generowane areny, które można dostrzec jedynie dzięki światłu graczy i ich broni. Eksploruj, zbieraj broń oraz ulepszenia i walcz ze znajomymi lub komputerem. Dostosuj każdą rozgrywkę za pomocą różnorodnych opcji konfiguracyjnych.

Funkcje

  • Niezliczone mapy aren
  • W pełni konfigurowalna gra z milionami możliwych ustawień
  • 6 różnych rodzajów broni i różnorodne ulepszenia
  • Rywalizacyjny tryb Arcade
  • Proste i intuicyjne sterowanie
  • Nieskończona rywalizacja i zabawa

Arcade

Przebijaj się przez niekończący się strumień botów, opanowując każdą broń dostępną w grze. Tryb Arcade został zaprojektowany, aby zapoznać graczy z rozgrywką i zapewnić wymagające doświadczenie jednoosobowe. W tym nawiązaniu do klasycznych gier, które stają się coraz trudniejsze bez końca, zdobądź jak najwięcej punktów przed nieuniknioną porażką.

Arena

Ty i maksymalnie trzech przyjaciół rywalizujecie na arenie w 5 różnych trybach, dostosowanych do Waszych upodobań. Dużo broni czy tylko kilka? Pełne opancerzenie czy natychmiastowa śmierć jednym ciosem? Graj tak, jak chcesz.


Nie masz znajomych? Szlifuj swoje umiejętności przeciwko graczom sterowanym przez komputer, aby być gotowym, gdy w końcu ich znajdziesz.

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
Poland---0%2026-07-27 06:54
United KingdomGBP£6.990%2026-07-27 06:54
United StatesUSD$9.990%2026-07-27 06:54
FranceEUR9,99€0%2026-07-27 06:54
Czech RepublicEUR9,99€0%2026-07-27 06:54
SlovakiaEUR9,99€0%2026-07-27 06:54
TurkeyUSD$9.99 USD0%2026-07-27 06:54
ArgentinaUSD$9.99 USD0%2026-07-27 06:54
CanadaCADCDN$ 10.990%2026-07-27 06:54
BrazilBRLR$ 19,990%2026-07-27 06:54
MexicoMXNMex$ 109.990%2026-07-27 06:54
JapanJPY¥ 9800%2026-07-27 06:54
South KoreaKRW₩ 10,5000%2026-07-27 06:54
Germany---0%2026-07-27 06:54
Ukraine---0%2026-07-27 06:54
Australia---0%2026-07-27 06:54
China---0%2026-07-27 06:54
India---0%2026-07-27 06:54

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Light Bound?

Light Bound ma obecnie cenę: Brak ceny. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Light Bound?

Light Bound obsługuje: windows, mac.

Kto stworzył i wydał Light Bound?

Light Bound został stworzony przez Garden Knight Games, a wydawcą jest Garden Knight Games.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Light Bound?

Tak. Dla Light Bound są dostępne oferty marketplace: 2; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 14,10 zł.

Odkryj Light Bound – dynamiczną grę akcji, w której światło jest Twoim jedynym przewodnikiem w mrocznych, losowo generowanych arenach.