Steam App 404040
Lords of Magic: Special Edition
Urak, niegdyś spokojna kraina, stał się ziemią ciemności, chaosu i śmierci. Ludzie łakną bohatera, który przepędzi siły zła. Tym bohaterem jesteś Ty.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Lords of Magic opiera się na schemacie strategicznym serii Lords of the Realm, przekształcając go w epicką fantasy RPG. Posługuj się fantastyczną magią, eksplorując krainy, rozwijając swoje umiejętności i zawierając potężne sojusze.
Poprowadź armię w mrok i udowodnij, że jesteś prawdziwym Panem Magii!
Lords of Magic: Special Edition zawiera:
- Oryginalną grę Lords of Magic
- Pakiet zadań Legends of Urak
Kluczowe cechy
- Łączy klasyczne fantasy RPG z walką w czasie rzeczywistym (RTS).
- Buduj swoje imperium i walcz o kontrolę nad 8 odrębnymi stolicami, poprzez podbój lub lojalność.
- Wybierz spośród 24 edytowalnych Panów i rozwijaj ich jako wojowników, magów lub złodziei.
- Zderzaj swoje armie w walce w czasie rzeczywistym ze szkieletami, smokami i innymi potężnymi potworami.
- Wyruszaj na epickie przygody oparte na legendach o Merlinie, Beowulfie i Zygfrydzie.
Uwaga dotycząca trybu wieloosobowego: rozgrywka LAN i online jest niedostępna.
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 22,99 zł | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| Turkey | USD | $3.29 USD | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| Argentina | USD | $3.29 USD | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| United Kingdom | GBP | £4.29 | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| United States | USD | $4.99 | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| Germany | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| France | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| Czech Republic | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| Slovakia | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| Canada | CAD | CDN$ 6.49 | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| Australia | AUD | A$ 7.50 | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| Brazil | BRL | R$ 16,99 | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| China | CNY | ¥ 22.00 | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 64.49 | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| Ukraine | UAH | 124₴ | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| India | INR | ₹ 250 | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| Japan | JPY | ¥ 580 | 0% | 2026-09-17 07:35 | |
| South Korea | KRW | ₩ 5,600 | 0% | 2026-09-17 07:35 |
Impressions Games
Więcej gier tego studia
Pharaoh + CleopatraZanurz się w starożytnym Egipcie – od ery wielkich piramid aż po ostatnie lata Nowego Państwa.★ 2.5KDec 15, 2016
Caesar™ 3Udowodnij siłę swojego umysłu i ducha, a być może zostaniesz koronowany na Cezara!★ 2.1KAug 29, 2016
Lords of the Realm IIIJeśli chodzi o średniowieczne strategie czasu rzeczywistego, Lords of the Realm III wyznacza najDec 3, 2015Rebellion
Więcej gier tego wydawcy
Sniper Elite 4Odkryj niezrównaną swobodę strzelania snajperskiego w największej i najbardziej zaawansowanej st★ 54.3KFeb 13, 2017
Strange BrigadeWyrusz w egzotyczną i niebezpieczną podróż w tej pełnej emocji przygodzie TPP z lat 30. XX wieku★ 8.3KAug 27, 2018
Evil GeniusKażdy chce rządzić światem! Zdobądź globalną potęgę w EVIL GENIUS, jedynym i niepowtarzalnym sym★ 3.1KJun 22, 2009
Z„Z” to klasyczna strategia czasu rzeczywistego od Bitmap Brothers. Fani tego kultowego tytułu bę★ 1.2KJul 4, 2014
Judge Dredd: Dredd vs. DeathWitaj w Mega-City One, mieście liczącym ponad 400 milionów ludzi – z których każdy jest potencja★ 1.1KMar 26, 2009
Woolfe - The Red Hood DiariesCzy boisz się wielkiego, złego Woolfe? Wciel się w mściwą Czerwoną Kapturek w tej mrocznej platf★ 986Mar 17, 2015
Battlezone: Combat CommanderBattlezone: Combat Commander to odświeżona wersja klasyka FPS-RTS, Battlezone II, wzbogacona o n★ 852Mar 1, 2018
Rogue Trooper ReduxPionierska strzelanka taktyczna i przełomowa adaptacja komiksu powraca w odświeżonej wersji HD. ★ 492Oct 17, 2017Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.
Podobne gry
Za darmoPUBG: BATTLEGROUNDSPUBG: BATTLEGROUNDS, wysokostawkowa strzelanka typu winner-take-all, która zapoczątkowała szaleń★ 1.8MDec 21, 2017
TerrariaKop, walcz, eksploruj, buduj! W tej pełnej akcji przygodowej grze nic nie jest niemożliwe. Dostę★ 1.2MMay 16, 2011
Garry's ModGarry's Mod to piaskownica fizyczna. Nie ma tu z góry określonych celów ani zadań. Dajemy Ci nar★ 1.1MNov 29, 2006
HELLDIVERS™ 2Ostatnia linia obrony Galaktyki. Zaciągnij się do Helldiversów i dołącz do walki o wolność w cał★ 839.5KFeb 8, 2024
The Witcher 3: Wild HuntWcielasz się w Geralta z Rivii, najemnego pogromcę potworów. Przed Tobą rozciąga się targany woj★ 833.4KMay 18, 2015
Euro Truck Simulator 2Podróżuj po Europie jako król szos – kierowca ciężarówki dostarczający ważne ładunki na imponują★ 785.4KOct 12, 2012
Geometry DashSkacz i lataj przez niebezpieczeństwa w tej rytmicznej platformówce akcji!★ 596.7KDec 22, 2014
Hollow KnightWytyczaj własną drogę w Hollow Knight! Epicka przygoda akcji w rozległym, zrujnowanym królestwie★ 503.5KFeb 24, 2017Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
-70%Human Fall FlatHuman Fall Flat to zabawna, lekka platformówka osadzona w unoszących się krainach snów, w którą ★ 175KJul 22, 2016
Plants vs. Zombies GOTY EditionZombiezy atakują Twój dom, a jedyną obroną jest arsenał roślin! Uzbrojeni w całą gromadę kosmicz★ 143.6KMay 5, 2009
Stick Fight: The GameStick Fight to oparta na fizyce bijatyka do gry lokalnej lub online, w której walczysz jako kult★ 100KSep 28, 2017
-95%Watch_Dogs® 2Witaj w San Francisco. Wciel się w Marcusa, genialnego młodego hakera, i dołącz do najbardziej z★ 95.7KNov 28, 2016
-90%House FlipperHouse Flipper to wyjątkowa szansa, aby zostać jednoosobową ekipą remontową. Kupuj, naprawiaj i p★ 92.4KMay 17, 2018
-75%Resident Evil 4 (2005)(Wydanie: 2014) Specjalny agent Leon S. Kennedy zostaje wysłany na misję ratunkową, aby odnaleźć★ 78.6KFeb 27, 2014
MirrorTo gra łącząca mechanikę match-3, elementy GALGAME oraz piękne postacie. Aby dowiedzieć się o ni★ 73.2KApr 19, 2018
-85%TEKKEN 7Odkryj epickie zakończenie wieloletniej wojny klanowej między członkami rodziny Mishima. Dzięki ★ 68.1KJun 1, 2017Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Lords of Magic: Special Edition?
Lords of Magic: Special Edition ma obecnie cenę: 22,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Lords of Magic: Special Edition?
Lords of Magic: Special Edition obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Lords of Magic: Special Edition?
Lords of Magic: Special Edition został stworzony przez Impressions Games, a wydawcą jest Rebellion.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Lords of Magic: Special Edition?
Tak. Dla Lords of Magic: Special Edition są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 3,78 zł.