Steam App 542520
Lost in the Rift - Reborn
Jedna z najbardziej intensywnych gier horror VR, która zabierze Cię w podróż, by stawić czoła własnym lękom i odkryć makabryczną przeszłość.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
KINGUINLost in the Rift - Reborn Steam CD KeyICE_GOLDAktualizacja: 2026-09-26 20:26
≈ 2,92 złRegion freeDostępne: 81
Zobacz ofertęKINGUINLost in the Rift - Reborn Steam CD KeyRoyWin4meAktualizacja: 2026-09-26 20:26
≈ 2,97 złRegion freeDostępne: 2
Zobacz ofertęKINGUINLost in the Rift - Reborn Steam CD KeypsgamezoneAktualizacja: 2026-09-26 20:26
≈ 3,91 złRegion freeDostępne: 24
Zobacz ofertęO grze
Budzisz się w namiocie w ciemnym lesie. Gdzie jesteś? Dlaczego tu trafiłeś? Czym są te dziwne światła, które zdają się wskazywać Ci drogę? Znajdujesz notatki. Wpisy w dzienniku z przeszłości. Czy kogoś szukasz? Nagle stajesz przed wejściem do ciemnego tunelu. Pokonujesz silną chęć ucieczki... i wchodzisz...
Lost in the Rift - Reborn to gra typu eksploracja, która zabiera Cię w podróż, by stawić czoła własnym lękom i odkryć makabryczną przeszłość. To intensywna wyprawa, która z pewnością nie jest dla ludzi o słabych nerwach.
Lost in the Rift została pierwotnie opracowana jako jedna z pierwszych gier horror VR, po sukcesie swojego poprzednika Alone in the Rift.
W wersji Lost in the Rift - Reborn gra przeszła całkowitą przebudowę, otrzymała wiele dodatkowych funkcji i jest teraz w końcu dostępna także dla HTC Vive i kontrolerów Vive.
Aby zapewnić najlepsze wrażenia, zaleca się granie w słuchawkach i w pozycji stojącej.
Lost in the Rift - Reborn to gra typu eksploracja, która zabiera Cię w podróż, by stawić czoła własnym lękom i odkryć makabryczną przeszłość. To intensywna wyprawa, która z pewnością nie jest dla ludzi o słabych nerwach.
Lost in the Rift została pierwotnie opracowana jako jedna z pierwszych gier horror VR, po sukcesie swojego poprzednika Alone in the Rift.
W wersji Lost in the Rift - Reborn gra przeszła całkowitą przebudowę, otrzymała wiele dodatkowych funkcji i jest teraz w końcu dostępna także dla HTC Vive i kontrolerów Vive.
Aby zapewnić najlepsze wrażenia, zaleca się granie w słuchawkach i w pozycji stojącej.
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | - | - | - | 0% | 2026-09-23 03:42 |
| United Kingdom | GBP | £3.99 | 0% | 2026-09-23 03:42 | |
| United States | USD | $4.99 | 0% | 2026-09-23 03:42 | |
| France | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-23 03:42 | |
| Czech Republic | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-23 03:42 | |
| Slovakia | EUR | 4,99€ | 0% | 2026-09-23 03:42 | |
| Turkey | USD | $4.99 USD | 0% | 2026-09-23 03:42 | |
| Argentina | USD | $4.99 USD | 0% | 2026-09-23 03:42 | |
| Canada | CAD | CDN$ 5.49 | 0% | 2026-09-23 03:43 | |
| Brazil | BRL | R$ 10,49 | 0% | 2026-09-23 03:42 | |
| China | CNY | ¥ 21.00 | 0% | 2026-09-23 03:43 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 55.99 | 0% | 2026-09-23 03:43 | |
| India | INR | ₹ 259 | 0% | 2026-09-23 03:43 | |
| Japan | JPY | ¥ 498 | 0% | 2026-09-23 03:43 | |
| South Korea | KRW | ₩ 5,500 | 0% | 2026-09-23 03:43 | |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-09-23 03:42 |
| Ukraine | - | - | - | 0% | 2026-09-23 03:42 |
| Australia | - | - | - | 0% | 2026-09-23 03:43 |
Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.
Podobne gry
Welcome to the GameWelcome to the Game to mrożąca krew w żyłach gra z gatunku horror/puzzle, która przenosi Cię do ★ 2.3KJun 15, 2016
Rage WarsPrzygotuj się na PIERWSZĄ W HISTORII strzelankę opartą na Rage Comics! Rage Wars to dopracowana ★ 1.9KNov 17, 2016
Beast Battle SimulatorBeast Battle Simulator to piaskowa gra typu battle-simulation oparta na fizyce, w której występu★ 1.2KFeb 22, 2018
X-BladesW X-Blades gracz wciela się w urzekającą bohaterkę Ayumi, która przetrwa zapierający dech w pier★ 1KApr 30, 2009
Vampire: The Masquerade - RedemptionŻyjąc w Świecie Mroku, musisz stawić czoła serii brutalnych konfrontacji ze swoim nemezis, Vukod★ 964Apr 18, 2017
Za darmoArt of War: Red TidesArt of War: Red Tides to uczciwa strategiczna gra wieloosobowa, która pozwala różnym zespołom na★ 706Dec 22, 2016
Darkness AssaultLiczba osób zaginionych w mieście wzrosła. Ludzie mówią o eksperymentach na ludziach. Teraz tylk★ 579Feb 6, 2015
SWAT 3: Tactical Game of the Year EditionBezkompromisowy obowiązek, honor i męstwo.★ 350Apr 18, 2017Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Lost in the Rift - Reborn?
Lost in the Rift - Reborn ma obecnie cenę: Brak ceny. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Lost in the Rift - Reborn?
Lost in the Rift - Reborn obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Lost in the Rift - Reborn?
Lost in the Rift - Reborn został stworzony przez Enno Gottschalk, a wydawcą jest Enno Gottschalk.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Lost in the Rift - Reborn?
Tak. Dla Lost in the Rift - Reborn są dostępne oferty marketplace: 3; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 2,92 zł.