Steam App 709400
Low Desert Punk
Stonerowa wyprawa przez pustynię pięćdziesiątkowym Chevy pickupem. Klasyczna, hardcore'owa gra arcade, w której musisz zdobywać punkty, goniąc i miażdżąc uciekających wrogów oraz oczyszczając swoją karmę.
O grze
Low Desert Punk to stonerowa wyprawa przez pustynię pięćdziesiątkowym Chevy pickupem.
To klasyczna, hardcore'owa gra arcade, w której próbujesz wielokrotnie pobić swój własny rekord, otrzymując przy tym solidną dawkę adrenaliny i zabawy.
Dla tych, którzy lubią etykiety, jest to również „2D-top-down-psychedelic-open-world-infinite-runner z soundtrackiem stoner rockowym”.
Musisz jechać, aby łapać obserwatorów karmy i kwiaty lotosu, by oczyścić swoją drogę w Samsarze.
Musisz unikać strażników karmy oraz boskich stóp, które chcą cię zgładzić.
Zalecane granie na głośno przy użyciu słuchawek.
To klasyczna, hardcore'owa gra arcade, w której próbujesz wielokrotnie pobić swój własny rekord, otrzymując przy tym solidną dawkę adrenaliny i zabawy.
Dla tych, którzy lubią etykiety, jest to również „2D-top-down-psychedelic-open-world-infinite-runner z soundtrackiem stoner rockowym”.
Rozgrywka
Musisz jechać, aby łapać obserwatorów karmy i kwiaty lotosu, by oczyścić swoją drogę w Samsarze.
Musisz unikać strażników karmy oraz boskich stóp, które chcą cię zgładzić.
Funkcje
- szybka akcja;
- tworzenie combo dla lepszego wyniku;
- używanie boosta, aby miażdżyć wrogów;
- progresywny poziom trudności;
- ranking oparty na wyniku;
- niesamowita oryginalna ścieżka dźwiękowa;
- trippy momenty na relaks.
Ostrzeżenie
Zalecane granie na głośno przy użyciu słuchawek.
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 3,59 zł | 0% | 2026-09-20 04:08 | |
| United Kingdom | GBP | £0.79 | 0% | 2026-09-20 04:08 | |
| United States | USD | $0.99 | 0% | 2026-09-20 04:08 | |
| France | EUR | 0,99€ | 0% | 2026-09-20 04:08 | |
| Czech Republic | EUR | 0,99€ | 0% | 2026-09-20 04:08 | |
| Slovakia | EUR | 0,99€ | 0% | 2026-09-20 04:08 | |
| Turkey | USD | $0.99 USD | 0% | 2026-09-20 04:09 | |
| Argentina | USD | $0.99 USD | 0% | 2026-09-20 04:09 | |
| Canada | CAD | CDN$ 1.09 | 0% | 2026-09-20 04:09 | |
| Australia | AUD | A$ 1.50 | 0% | 2026-09-20 04:09 | |
| Brazil | BRL | R$ 2,19 | 0% | 2026-09-20 04:09 | |
| China | CNY | ¥ 6.00 | 0% | 2026-09-20 04:09 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 12.99 | 0% | 2026-09-20 04:09 | |
| Ukraine | UAH | 21₴ | 0% | 2026-09-20 04:08 | |
| India | INR | ₹ 58 | 0% | 2026-09-20 04:09 | |
| Japan | JPY | ¥ 98 | 0% | 2026-09-20 04:09 | |
| South Korea | KRW | ₩ 1,100 | 0% | 2026-09-20 04:09 | |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-09-20 04:08 |
Outlaw
Więcej gier tego studia
Outlaw
Więcej gier tego wydawcy
Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
-90%UBERMOSHUBERMOSH to gra arcade, w której przecinasz kule mieczem w cyberpunkowym mosh picie pełnym broni★ 8.8KAug 13, 2015
-90%BarroWybierz swój mały samochód i ruszaj do wyścigu!★ 3.3KMar 28, 2018
-90%CyberhuntCyberhunt to retro twin stick shooter generowany proceduralnie, który przeniesie Cię w słodką er★ 2.7KMay 19, 2017
-50%Half DeadHalf Dead to wieloosobowa gra sci-fi o brutalnym programie telewizyjnym. Celem graczy jest przet★ 2.7KAug 1, 2016
-76%BOOBS SAGA: Prepare To Hentai EditionWyobraź sobie, że jesteś młodą kobietą o kuszących kształtach; to może oznaczać tylko jedno – je★ 2.4KMay 22, 2020
-50%The DeedMroczne spojrzenie na klasyczną zagadkę kryminalną. The Deed to gra przygodowa/RPG o tym, jak un★ 2.1KNov 23, 2015
-50%UBERMOSH:BLACKUBERMOSH:BLACK to drugi tom serii arcade UBERMOSH. Przecinaj pociski mieczem, strzelaj z ciężkie★ 2.1KFeb 17, 2016
-90%UBERMOSH Vol.5Piąty tom serii arcade UBERMOSH.★ 1.7KMay 25, 2017Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Low Desert Punk?
Low Desert Punk ma obecnie cenę: 3,59 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Low Desert Punk?
Low Desert Punk obsługuje: windows, mac.
Kto stworzył i wydał Low Desert Punk?
Low Desert Punk został stworzony przez Outlaw, a wydawcą jest Outlaw.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Low Desert Punk?
Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Low Desert Punk. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

