Steam App 350780

MANOS: The Hands of Fate ~ Director's Cut

Retro platformowa gra akcji będąca adaptacją fatalnego filmu.

AkcjaPrzygodoweNiezależneJeden graczOsiągnięcia SteamPełna obsługa kontroleraSteam Leaderboards
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

Sklepy zewnętrzne

Oferty marketplace

Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.

KINGUINMANOS: The Hands of Fate - Director's Cut Steam CD KeyBUSANALSLTDAktualizacja: 2026-09-25 10:08
≈ 1,42 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertę
KINGUINMANOS: The Hands of Fate - Director's Cut Steam CD KeyPC UniverseAktualizacja: 2026-09-25 10:08
≈ 1,63 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINMANOS: The Hands of Fate - Director's Cut Steam CD KeyEliteGameCodesAktualizacja: 2026-09-25 10:08
≈ 2,88 złRegion freeDostępne: 24
Zobacz ofertę
KINGUINMANOS: The Hands of Fate - Director's Cut Steam CD KeysscreammAktualizacja: 2026-09-25 10:08
≈ 2,92 złRegion freeDostępne: 6
Zobacz ofertę
KINGUINMANOS: The Hands of Fate - Director's Cut Steam CD KeyAn.GameshopAktualizacja: 2026-09-25 10:08
≈ 3,40 złRegion freeDostępne: 13
Zobacz ofertę
KINGUINMANOS: The Hands of Fate - Director's Cut Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-09-25 10:08
≈ 4,39 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINMANOS: The Hands of Fate - Director's Cut Steam CD KeyGamekeyz.netAktualizacja: 2026-09-25 10:08
≈ 6,49 złRegion freeDostępne: 48
Zobacz ofertę
KINGUINMANOS: The Hands of Fate - Director's Cut Steam CD KeySuper GamesAktualizacja: 2026-09-25 10:08
≈ 10,75 złRegion freeDostępne: 14
Zobacz ofertę

O grze

"Ta gra będzie większa niż Skyrim!” - Bill Corbett, Rifftrax/Mystery Science Theatre 3000

Pamiętacie, jak każdy film miał swoją własną adaptację platformową? Kiedy każdy mężczyzna, kobieta, dziecko, zwierzę i przedmiot nieożywiony polował na Twoją postać? Kiedy ulice były pełne nietoperzy, duchów i potworów Frankensteina? MANOS: Director’s Cut przeniesie Cię z powrotem do absurdalnych adaptacji z przeszłości!

Zagubieni podczas wakacji, Mike i jego rodzina błąkali się po pustyni w poszukiwaniu noclegu, by ostatecznie trafić do tajemniczego Valley Lodge. Hotel, utrzymywany przez Torgo – niezwykłego człowieka/satyra, który „opiekuje się miejscem, gdy Mistrza nie ma”, tętni aktywnością paranormalną, przez którą Mike musi się przebić, aby odnaleźć swoją zaginioną rodzinę. Kim jest Mistrz i czego chce od rodziny Mike'a? Uzbrojony w swój niezawodny rewolwer, Mike będzie musiał przemierzać nawiedzone korytarze, wyruszać na pustynię, odkrywać mroczną świątynię i walczyć z siłami ciemności, aby to sprawdzić!

  • Najgorszy film wszech czasów stał się teraz grą wideo!
  • Hołdy dla wszystkich Twoich najmniej lubianych, fatalnych filmów i gier!
  • Retro-stylowe przerywniki filmowe opowiadające niekoniecznie klasyczną historię MANOS, z grafiką autorstwa Matta Kapa, pixel artysty znanego z The Binding of Isaac: Rebirth i Castle in the Darkness.
  • Odblokowalny tryb GRYJ JAK TORGO

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN17,99 zł0%2026-09-24 13:49
United KingdomGBP£3.390%2026-09-24 13:49
United StatesUSD$3.990%2026-09-24 13:49
FranceEUR3,99€0%2026-09-24 13:49
Czech RepublicEUR3,99€0%2026-09-24 13:49
SlovakiaEUR3,99€0%2026-09-24 13:49
TurkeyUSD$3.99 USD0%2026-09-24 13:49
ArgentinaUSD$3.99 USD0%2026-09-24 13:49
CanadaCADCDN$ 4.990%2026-09-24 13:49
AustraliaAUDA$ 5.950%2026-09-24 13:49
BrazilBRLR$ 13,790%2026-09-24 13:49
ChinaCNY¥ 18.000%2026-09-24 13:49
MexicoMXNMex$ 51.990%2026-09-24 13:49
UkraineUAH99₴0%2026-09-24 13:49
IndiaINR₹ 2000%2026-09-24 13:49
JapanJPY¥ 4700%2026-09-24 13:49
South KoreaKRW₩ 4,5000%2026-09-24 13:49
Germany---0%2026-09-24 13:49

FreakZone Games

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje MANOS: The Hands of Fate ~ Director's Cut?

MANOS: The Hands of Fate ~ Director's Cut ma obecnie cenę: 17,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa MANOS: The Hands of Fate ~ Director's Cut?

MANOS: The Hands of Fate ~ Director's Cut obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał MANOS: The Hands of Fate ~ Director's Cut?

MANOS: The Hands of Fate ~ Director's Cut został stworzony przez FreakZone Games, a wydawcą jest FreakZone Games.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla MANOS: The Hands of Fate ~ Director's Cut?

Tak. Dla MANOS: The Hands of Fate ~ Director's Cut są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 1,42 zł.

Przeżyj absurdalną przygodę w MANOS: Director's Cut, retro platformówce inspirowanej kultowym, fatalnym filmem.