Steam App 555750

Masked Forces

Masked Forces to pełna akcji gra, w której Twoim głównym celem jest eliminacja wrogów wszelkimi dostępnymi sposobami. Czeka na Ciebie świetna kampania dla pojedynczego gracza oraz wiele trybów rozgrywki online, w których możesz zaprezentować swoją potęgę.

AkcjaNiezależneJeden graczWielu graczyWieloosobowa między platformamiOsiągnięcia Steam
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

Masked Forces to pełna akcji gra, w której Twoim głównym celem jest eliminacja wrogów wszelkimi dostępnymi sposobami. Czeka na Ciebie świetna kampania dla pojedynczego gracza oraz wiele trybów rozgrywki online, w których możesz zaprezentować swoją potęgę.

W Masked Forces możesz przetestować swoje umiejętności strzeleckie i cieszyć się wyjątkową, wciągającą rozgrywką.

W grze znajdziesz sklep z pancerzami i bronią oraz mnóstwo ulepszeń, które możesz sprawdzić od razu. Jeśli jesteś fanem gier akcji lub po prostu chcesz cieszyć się imersyjnym i ekscytującym doświadczeniem, Masked Forces z pewnością Cię zachwyci!

Funkcje:
  • Wciągający system FPS
  • Świetna mechanika rozgrywki
  • Odblokowywalne pancerze i broń
  • Wciągające misje dla pojedynczego gracza
  • Imersyjny tryb wieloosobowy

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN22,99 zł0%2026-09-24 13:10
United KingdomGBP£4.450%2026-09-24 13:10
TurkeyUSD$4.49 USD0%2026-09-24 13:10
ArgentinaUSD$4.49 USD0%2026-09-24 13:10
United StatesUSD$4.990%2026-09-24 13:10
GermanyEUR4,99€0%2026-09-24 13:10
FranceEUR4,99€0%2026-09-24 13:10
Czech RepublicEUR4,99€0%2026-09-24 13:10
SlovakiaEUR4,99€0%2026-09-24 13:10
CanadaCADCDN$ 6.490%2026-09-24 13:10
AustraliaAUDA$ 7.500%2026-09-24 13:10
BrazilBRLR$ 17,450%2026-09-24 13:10
ChinaCNY¥ 30.000%2026-09-24 13:10
MexicoMXNMex$ 66.950%2026-09-24 13:10
UkraineUAH130₴0%2026-09-24 13:10
IndiaINR₹ 2600%2026-09-24 13:10
JapanJPY¥ 6000%2026-09-24 13:10
South KoreaKRW₩ 5,6000%2026-09-24 13:10

Nightbinder

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

My Way Games

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Masked Forces?

Masked Forces ma obecnie cenę: 22,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Masked Forces?

Masked Forces obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał Masked Forces?

Masked Forces został stworzony przez Nightbinder, a wydawcą jest My Way Games.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Masked Forces?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Masked Forces. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Doświadcz niesamowitej akcji w Masked Forces – dynamicznej strzelance FPS, która rzuci Ci wyzwanie w trybie singleplayer i multiplayer.