Steam App 744630
Mystery Stone from Heaven
Mystery Stone from Heaven to gra gra eksploracji i dekodowania. Gracz wciela się w rolę archeologa prehistorycznego. W 2008 roku w Shuidonggou wykopał lśniący fragment. Po zbadaniu dokumentów historycznych dowiedział się, że kamień składa się z trzech części, a jego nazwa to „Po”.
O grze
Mystery Stone from Heaven zostało stworzone przez Simple Studio przy użyciu silnika UE4. Zaprojektowaliśmy i przekształciliśmy fantastyczną historię opartą na dziejach Shuidonggou, które są narodowym punktem widokowym klasy 5A. Pewnego dnia w 2008 roku archeolog odkrył fragment lśniącego kamienia. Kierowany ciekawością i wątpliwościami, wkroczył w sen, który przeniósł go do ogromnego labiryntu Wielkiego Kanionu sprzed 40 000 lat (zlodowacenie czwartorzędowe). Dzięki odwadze i mądrości, tajemnice powoli wychodziły na jaw… Po zakończeniu przygody w epoce paleolitu, archeolog trafił do drugiej krainy snów, zlokalizowanej na Wielkim Murze z czasów dynastii Ming (500 lat temu). Po lewej stronie Wielkiego Muru rozciągały się bezkresne prerie należące do Mongołów, a po prawej wspaniałe starożytne miasto dynastii Ming. W tym samym czasie pojawiły się nowe, ekscytujące wyzwania…
Nauczysz się, jak wiercić drewno, aby wzniecić ogień i przetrwać, jak tworzyć narzędzia kamienne, przeszukiwać starożytne zwoje, polować na włochatego nosorożca, zbierać szkielety eleganckiej księżniczki i inne wskazówki, aby odkryć spektakularne tajemnice Shuidonggou. Ta gra VR została starannie zaprojektowana i ma walory edukacyjne. Nie tylko skorzystasz z fantastycznej technologii VR, ale także poznasz mądrość naszych przodków z Shuidonggou.
(Uwaga: Aby uniknąć urazów lub skrzywdzenia innych, prosimy nie grać w gry VR podczas bardzo intensywnych i długich sesji)
Funkcje:
Napisy: Napisy w języku chińskim i angielskim, dubbing w języku chińskim.
Ogromne środowisko: Unikalna rzeźba terenu Yadan w Shuidonggou, wspaniały Wielki Mur i ekscytująca jaskinia ukrycia wojsk.
Różne zwierzęta z epoki prehistorycznej: Szablagłów, mamut, włochaty nosorożec, Deodicurus – gatunki, które wyginęły.
Bogata interakcja: Wiercenie drewna, aby wzniecić ogień, polowanie na włochatego nosorożca i zbieranie przedmiotów do systemu ekwipunku.
Inspiracja twórcza: Shuidonggou to jedno z najwcześniej odkrytych stanowisk paleolitycznych w Chinach. Jest czczone jako „miejsce narodzin prehistorycznej archeologii w Chinach” oraz „dowód historyczny na wymianę kulturową między Chinami a krajami zachodnimi”. Shuidonggou znajduje się również na liście „100 najważniejszych odkryć archeologicznych dotyczących cywilizacji chińskiej”. Jest to narodowy punkt widokowy klasy 5A, jednostka ochrony narodowych zabytków kultury oraz narodowy park geologiczny. Co więcej, Shuidonggou to najbardziej zachowany trójwymiarowy system obronny Wielkiego Muru w Chinach. Nazwa Shuidonggou może być dosłownie rozumiana po chińsku jako „kanał wodnej jaskini” ze względu na nieustannie płynące rzeki, jaskinie erodowane przez Żółtą Rzekę i kanały uformowane przez strumienie.
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 25,49 zł | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| United Kingdom | GBP | £5.19 | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| United States | USD | $6.99 | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| France | EUR | 6,99€ | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| Czech Republic | EUR | 6,99€ | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| Slovakia | EUR | 6,99€ | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| Turkey | USD | $6.99 USD | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| Argentina | USD | $6.99 USD | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| Canada | CAD | CDN$ 7.99 | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| Australia | AUD | A$ 9.95 | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| Brazil | BRL | R$ 14,49 | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| China | CNY | ¥ 28.00 | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 82.49 | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| Ukraine | UAH | 129₴ | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| India | INR | ₹ 259 | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| Japan | JPY | ¥ 720 | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| South Korea | KRW | ₩ 7,500 | 0% | 2026-09-20 13:01 | |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-09-20 13:01 |
Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.
Podobne gry
Rise of the Tomb Raider™Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration zawiera podstawową wersję gry oraz Season Pass z zu★ 127.4KFeb 9, 2016
-75%Half-Life: AlyxHalf-Life: Alyx to powrót serii Half-Life w technologii VR od studia Valve. To opowieść o niemoż★ 93.1KMar 23, 2020
-25%Beat SaberBeat Saber to rytmiczna gra VR, w której przecinasz rytmy pulsującej muzyki przelatujące w Twoją★ 69.8KMay 21, 2019
Blade and SorceryBlade & Sorcery to gra fantasy w klimacie średniowiecza stworzona specjalnie pod VR, oferują★ 59.1KJun 17, 2024
PavlovPavlov to wieloosobowa strzelanka VR, która kładzie duży nacisk na funkcje społecznościowe. Real★ 37.9KDec 4, 2024
X-Plane 11Przyszłość symulacji lotu jest już tutaj! X-Plane 11 to szczegółowy, realistyczny i nowoczesny s★ 19.2KMar 30, 2017
Keep Talking and Nobody ExplodesZnajdujesz się sam w pokoju z tykającą bombą. Twoi przyjaciele mają instrukcję rozbrojenia, ale ★ 14.3KOct 8, 2015
The Elder Scrolls V: Skyrim VRPrawdziwa, pełnowymiarowa gra z otwartym światem w VR od Bethesda Game Studios. Skyrim VR to now★ 9.1KApr 2, 2018Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
Geometry DashSkacz i lataj przez niebezpieczeństwa w tej rytmicznej platformówce akcji!★ 596.7KDec 22, 2014
-70%Human Fall FlatHuman Fall Flat to zabawna, lekka platformówka osadzona w unoszących się krainach snów, w którą ★ 175KJul 22, 2016
Plants vs. Zombies GOTY EditionZombiezy atakują Twój dom, a jedyną obroną jest arsenał roślin! Uzbrojeni w całą gromadę kosmicz★ 143.6KMay 5, 2009
Stick Fight: The GameStick Fight to oparta na fizyce bijatyka do gry lokalnej lub online, w której walczysz jako kult★ 100KSep 28, 2017
-95%Watch_Dogs® 2Witaj w San Francisco. Wciel się w Marcusa, genialnego młodego hakera, i dołącz do najbardziej z★ 95.7KNov 28, 2016
-90%House FlipperHouse Flipper to wyjątkowa szansa, aby zostać jednoosobową ekipą remontową. Kupuj, naprawiaj i p★ 92.4KMay 17, 2018
MirrorTo gra łącząca mechanikę match-3, elementy GALGAME oraz piękne postacie. Aby dowiedzieć się o ni★ 73.2KApr 19, 2018
-85%TEKKEN 7Odkryj epickie zakończenie wieloletniej wojny klanowej między członkami rodziny Mishima. Dzięki ★ 68.1KJun 1, 2017Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Mystery Stone from Heaven?
Mystery Stone from Heaven ma obecnie cenę: 25,49 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Mystery Stone from Heaven?
Mystery Stone from Heaven obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Mystery Stone from Heaven?
Mystery Stone from Heaven został stworzony przez Simple Culture and Creativity LLC, a wydawcą jest Shuidonggou Travel Development co.LTD, Simple Culture and Creativity LLC.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Mystery Stone from Heaven?
Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Mystery Stone from Heaven. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.