Steam App 385800
NEKOPARA Vol. 0
Uwaga: NEKOPARA Vol. 0 to fandisc do NEKOPARA Vol. 1. Czym jest NEKOPARA? To prawdziwy koci raj! To historia rozgrywająca się tuż przed otwarciem „La Soleil” przez Kashou. Poznaj codzienność Shigure oraz kocich dziewcząt z domu Minaduki!
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
To historia rozgrywająca się tuż przed otwarciem „La Soleil” przez Kashou.
Najstarsza córka rodu Minaduki oraz 6 kocich dziewcząt budzą swojego pana; przygotowują śniadanie; sprzątają dom; wychodzą na spacery; gotują kolację; biorą kąpiel; kładą się spać razem; i tak dalej, i tak dalej.
Ciesz się fragmentem beztroskiego, codziennego życia Shigure oraz kocich dziewcząt z domu Minaduki!
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| United States | USD | $2.99 | $1.19 | 60% | 2026-09-24 17:48 |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| France | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| United Kingdom | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| Czech Republic | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| Slovakia | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| Ukraine | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| Turkey | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| Brazil | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| Argentina | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| Mexico | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| Canada | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| Australia | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| Japan | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| South Korea | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| China | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
| India | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:48 |
NEKO WORKs
Więcej gier tego studia
-60%NEKOPARA Vol. 1Czym jest NEKOPARA? To prawdziwy koci raj! Kashou Minaduki, potomek wielopokoleniowej rodziny ja★ 23.4KDec 29, 2014
-60%NEKOPARA Vol. 3Cukiernia „La Soleil”, prowadzona przez Kashou Minaduki, rozkwita dzięki pomocy dwóch dziewczyn-★ 11.2KMay 25, 2017
-60%NEKOPARA Vol. 2Interes w cukierni La Soleil rozkwita! Prowadzi ją Kashou Minaduki wraz z dwiema dziewczynami-ko★ 11.1KFeb 19, 2016
Za darmoNEKOPALIVEKoto-neko z La Soleil wkraczają na scenę i stają w blasku jupiterów podczas własnego koncertu naMay 31, 2016Sekai Project
Więcej gier tego wydawcy
-60%NEKOPARA Vol. 1Czym jest NEKOPARA? To prawdziwy koci raj! Kashou Minaduki, potomek wielopokoleniowej rodziny ja★ 23.4KDec 29, 2014
-60%NEKOPARA Vol. 3Cukiernia „La Soleil”, prowadzona przez Kashou Minaduki, rozkwita dzięki pomocy dwóch dziewczyn-★ 11.2KMay 25, 2017
-60%NEKOPARA Vol. 2Interes w cukierni La Soleil rozkwita! Prowadzi ją Kashou Minaduki wraz z dwiema dziewczynami-ko★ 11.1KFeb 19, 2016
CLANNADOd światowej sławy studia visual novel, Key – wysoko oceniana historia CLANNAD jest już dostępna★ 9.9KNov 23, 2015
Baldr SkyKou Kadokura, oficer cybernetyczny, pragnie odkryć prawdę o tragedii, która zniszczyła jego spok★ 1.5KDec 20, 2019
Love at First SightPo zakochania się od pierwszego wejrzenia w nieśmiałą Sachi Usui, licealistkę zmagającą się z li★ 1.4KMay 18, 2015
Fatal TwelveShishimai Rinka była uczennicą liceum, która prowadziła małą kawiarnię Lion House w zastępstwie ★ 947Mar 30, 2018
Sunrider AcademyJesteś Kayto Shieldsem, zwyczajnym człowiekiem rzuconym w wir niezwykłej przygody. Zarządzaj cod★ 930Apr 15, 2015Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje NEKOPARA Vol. 0?
NEKOPARA Vol. 0 ma obecnie cenę: Brak ceny. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa NEKOPARA Vol. 0?
NEKOPARA Vol. 0 obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał NEKOPARA Vol. 0?
NEKOPARA Vol. 0 został stworzony przez NEKO WORKs, a wydawcą jest Sekai Project.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla NEKOPARA Vol. 0?
Tak. Dla NEKOPARA Vol. 0 są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 3,91 zł.