Steam App 513330
Party Tycoon
Zarządzaj wymarzonym klubem nocnym w Party Hard Tycoon – grze symulacyjnej, w której Twoim zadaniem jest zorganizowanie najbardziej dochodowej imprezy w historii. Akcja toczy się w tym samym uniwersum, co hit tinyBuild z 2015 roku – Party Hard.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Nadchodzi Party Hard 2!
Zarządzaj własnym klubem nocnym w Party Hard Tycoon, najdokładniejszym symulatorze klubu tego roku! Rozwijając sztuczną inteligencję i zabawne ustawienia znane z Party Hard, gra w stylu tycoon przedstawia, jak to jest być profesjonalnym organizatorem imprez.
- Organizuj idealne imprezy
- Wybieraj motywy przewodnie, aby uczynić swoje wydarzenia wyjątkowymi
- Precyzyjnie ustawiaj głośniki, aby doprowadzić gości do szaleństwa
- Nie zapominaj o ochronie, rozrywce i alkoholu
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:57 |
| United States | USD | $4.99 | 0% | 2026-09-24 22:57 | |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:57 |
| France | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:57 |
| United Kingdom | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:57 |
| Czech Republic | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:57 |
| Slovakia | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:57 |
| Ukraine | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:57 |
| Turkey | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:57 |
| Brazil | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:57 |
| Argentina | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:57 |
| Mexico | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:58 |
| Canada | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:58 |
| Australia | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:58 |
| Japan | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:58 |
| South Korea | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:58 |
| China | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:58 |
| India | - | - | - | 0% | 2026-09-24 22:58 |
tinyBuild
Więcej gier tego wydawcy
-80%Hello NeighborHello Neighbor to gra typu stealth horror, w której musisz wkraść się do domu sąsiada i odkryć, ★ 26.5KDec 8, 2017
SpeedRunnersBezwzględna wieloosobowa gra biegowa, w której 4 graczy staje naprzeciw siebie lokalnie i/lub on★ 22.8KApr 19, 2016
Streets of RogueWalcz, skradaj się i hakuj w losowo generowanych miastach. To połączenie Nuclear Throne z Deus E★ 17.2KJul 12, 2019
-80%ClustertruckClustertruck to chaotyczny truckformer oparty na fizyce. Skacz przez szalone poziomy w rozgrywce★ 14.7KSep 27, 2016
-80%Punch ClubTrenuj ciężko, walcz z krokodylami i odnajdź miłość. Zdobywaj kolejne szczeble w Punch Club i od★ 12.1KJan 8, 2016
Pathologic 2Pathologic 2 to przełomowe RPG z otwartym światem i elementami horroru. Walcz z plagą. Twórz lek★ 9.6KMay 23, 2019
-80%I Am BreadJesteś chlebem. Twoim zadaniem jest stać się tostem! Pokonaj wszelkie zagrożenia dla swojej pysz★ 4.8KApr 9, 2015
-80%FaeriaDzięki unikalnej, żyjącej planszy, Faeria jest jedyną grą karcianą, w której możesz zdobyć wszys★ 1.5KMar 8, 2017Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Party Tycoon?
Party Tycoon ma obecnie cenę: Brak ceny. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Party Tycoon?
Party Tycoon obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Party Tycoon?
Party Tycoon został stworzony przez Pinokl Games, Kverta Limited, a wydawcą jest tinyBuild.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Party Tycoon?
Tak. Dla Party Tycoon są dostępne oferty marketplace: 5; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 4,90 zł.