Steam App 678310

Pinball Deluxe: Reloaded

Fajna retro gra w pinball z możliwością personalizacji stołów. Rewelacyjna zabawa!

RekreacyjneNiezależneSymulacjeJeden graczOsiągnięcia SteamCzęściowa obsługa kontroleraSteam Cloud
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

Fajna retro gra w pinball z możliwością personalizacji stołów. Rewelacyjna zabawa. Odkrywaj powerballe. Zbieraj „moduły”. Sprawdź swoje umiejętności na 12 różnych stołach:
- Eksploruj galaktykę w „Space Frontier”
- Ponad 50 poziomów niszczenia cegieł w „Brix”
- Graj w odwróconej grawitacji w Mirror House na stole „Carnival”
- Zostań szeryfem w „Wild West” i wygnaj bandytów z miasta
- Zanurkuj na dno morza w „Treasure Hunter”
- Zobacz, ile punktów zdobędziesz w „Fastball”
- Poczuj prawdziwy retro klimat z „Bagaball”
- Zmień układ stołu w „The Apparatus”
- Zostań magnatem transportowym XVIII wieku w „Tradewinds”
- Graj w rytm melodii z „Celtic Jukebox”
- Rozegraj rundę ze swoimi ulubionymi dinozaurami w „Jurassic Links”
- Usiądź za kierownicą, bo Twoi pasażerowie potrzebują „Rydes”

Walcz o rekordowy wynik w Pinball Deluxe: Reloaded i przeżyj ponownie złote czasy salonów gier arcade. Odkrywaj unikalny styl rozgrywki na każdym stole. Czy uda Ci się odblokować wszystkie mini-gry i pokonać tryby wizard? Używaj modyfikacji, aby dostosować stół do swoich umiejętności i zdobywać ogromne punkty. PD:R nagrodzi Twój szybki refleks dużą ilością akcji oraz trofeami za wyczyny z srebrną kulką.

Co pokochasz w Pinball Deluxe:
- Personalizacja stołów
- Nagradzany projekt stołów
- Precyzyjna fizyka
- Rewelacyjna grafika
- Mini-gry na wyświetlaczu matrycowym
- Unikalny styl rozgrywki na każdym stole
- Powerballe
- Codzienne wydarzenia przeciwko najlepszym wynikom innych graczy
- Wciągające wyzwania i osiągnięcia

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN28,99 zł0%2026-09-21 20:02
United KingdomGBP£5.590%2026-09-21 20:02
GermanyEUR6,99€0%2026-09-21 20:02
FranceEUR6,99€0%2026-09-21 20:02
Czech RepublicEUR6,99€0%2026-09-21 20:02
SlovakiaEUR6,99€0%2026-09-21 20:02
United StatesUSD$7.990%2026-09-21 20:02
TurkeyUSD$7.99 USD0%2026-09-21 20:02
ArgentinaUSD$7.99 USD0%2026-09-21 20:02
CanadaCADCDN$ 8.790%2026-09-21 20:02
AustraliaAUDA$ 11.500%2026-09-21 20:03
BrazilBRLR$ 15,990%2026-09-21 20:02
ChinaCNY¥ 31.000%2026-09-21 20:03
MexicoMXNMex$ 89.990%2026-09-21 20:02
UkraineUAH149₴0%2026-09-21 20:02
IndiaINR₹ 3490%2026-09-21 20:03
JapanJPY¥ 7980%2026-09-21 20:03
South KoreaKRW₩ 8,5000%2026-09-21 20:03

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Pinball Deluxe: Reloaded?

Pinball Deluxe: Reloaded ma obecnie cenę: 28,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Pinball Deluxe: Reloaded?

Pinball Deluxe: Reloaded obsługuje: windows, mac.

Kto stworzył i wydał Pinball Deluxe: Reloaded?

Pinball Deluxe: Reloaded został stworzony przez Made of Bits, a wydawcą jest Made of Bits.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Pinball Deluxe: Reloaded?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Pinball Deluxe: Reloaded. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Przeżyj emocje starej szkoły arcade w Pinball Deluxe: Reloaded. Odkryj 12 unikalnych stołów, personalizuj rozgrywkę za pomocą modów i walcz o najwyższe wyniki w tej nowoczesnej odsłonie klasycznego pinballa.