Steam App 386560

Psycho Starship Rampage

Wcielasz się w psychotyczną sztuczną inteligencję okrętu wojennego zagubionego w kosmosie, która próbuje wrócić na Ziemię. Zbuduj swój statek od podstaw. Wyposaż go w potężną broń. I użyj swojego dzieła, by niszczyć fale niewinnych obcych na licznych poziomach. Grab ich szczątki, rozbudowuj swój statek i skacz do kolejnych sektorów po więcej akcji!

AkcjaNiezależneJeden graczWielu graczyShared/Split ScreenOsiągnięcia Steam
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

Psycho Starship Rampage : Space Shooter + Rogue = Tuninguj swój statek kosmiczny

Wcielasz się w psychotyczną sztuczną inteligencję okrętu wojennego zagubionego w kosmosie, która próbuje wrócić na Ziemię. Zbuduj swój statek od podstaw. Wyposaż go w potężną broń. I użyj swojego dzieła, by niszczyć fale niewinnych obcych na licznych poziomach. Grab ich szczątki, rozbudowuj swój statek i skacz do kolejnych sektorów po więcej akcji!

Kluczowe cechy:

  • Zwalczaj fale zaciekłych wrogów na poziomach z poziomym przewijaniem
  • Wiele elementów wyposażenia i broni zaprojektowanych pod kątem interakcji i combo
  • Zbuduj ostateczną maszynę do zabijania swoich najmroczniejszych snów
  • Szalona i unikalna lokalna kooperacja dla nawet 4 graczy na tym samym statku

Tło fabularne

Wcielasz się w RSR-648b, psychotyczną SI okrętu wojennego, która budzi się gdzieś w przestrzeni kosmicznej po bardzo długiej hibernacji. Musi odbudować się i będzie przetwarzać wszystko, co znajdzie, aby powrócić do dowództwa centralnego. W swoim szaleństwie każdy niezidentyfikowany poruszający się obiekt staje się potencjalnym zagrożeniem, które należy zmiażdżyć. Czy uda Ci się przebić przez terytorium obcych, strzelając i grabiąc, by powrócić na Ziemię?

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN35,99 zł0%2026-09-17 02:20
TurkeyUSD$5.79 USD0%2026-09-17 02:20
ArgentinaUSD$5.79 USD0%2026-09-17 02:20
United KingdomGBP£6.990%2026-09-17 02:20
United StatesUSD$9.990%2026-09-17 02:20
GermanyEUR9,99€0%2026-09-17 02:20
FranceEUR9,99€0%2026-09-17 02:20
Czech RepublicEUR9,99€0%2026-09-17 02:20
SlovakiaEUR9,99€0%2026-09-17 02:20
CanadaCADCDN$ 10.990%2026-09-17 02:20
AustraliaAUDA$ 14.500%2026-09-17 02:20
BrazilBRLR$ 19,990%2026-09-17 02:20
ChinaCNY¥ 36.000%2026-09-17 02:20
MexicoMXNMex$ 109.990%2026-09-17 02:20
UkraineUAH169₴0%2026-09-17 02:20
IndiaINR₹ 3690%2026-09-17 02:20
JapanJPY¥ 9800%2026-09-17 02:20
South KoreaKRW₩ 10,5000%2026-09-17 02:20

TyGAMES

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Psycho Starship Rampage?

Psycho Starship Rampage ma obecnie cenę: 35,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Psycho Starship Rampage?

Psycho Starship Rampage obsługuje: windows, mac, linux.

Kto stworzył i wydał Psycho Starship Rampage?

Psycho Starship Rampage został stworzony przez Ballistic Frogs, a wydawcą jest TyGAMES.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Psycho Starship Rampage?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Psycho Starship Rampage. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Wciel się w rolę szalonej sztucznej inteligencji, buduj swój statek i niszcz wszystko na swojej drodze w Psycho Starship Rampage.