Steam App 447190
Pub Encounter
"Pub Encounter" to gra romatyczna, w której możesz zakochać się w jednym z kilku dojrzałych mężczyzn.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
KINGUINPub Encounter PC Steam CD KeyTrustedKysAktualizacja: 2026-09-25 15:08
≈ 69,96 złRegion freeDostępne: 2
Zobacz ofertęO grze
-------------------
Ta aplikacja zawiera treści przeznaczone dla osób dorosłych, takie jak częsta nagość lub treści seksualne.
-------------------
- Czym jest "Pub Encounter"?
To gra romatyczna, w której możesz zakochać się w jednym z kilku dojrzałych mężczyzn. Wszyscy oni są doświadczeni w życiu i mają własne historie do opowiedzenia. Może nie są młodzi, ale potrafią kochać równie głęboko i namiętnie jak ktokolwiek inny.
- Historia
Po ciężkim dniu w pracy decydujesz się wrócić do domu inną drogą, aby spróbować poprawić sobie humor. Idąc nieznaną ulicą, natrafiasz na bar o nazwie Audire, który wydaje się mieć przyjemną atmosferę. Nie wiedząc, czego się spodziewać, otwierasz drzwi i znajdujesz grupę eleganckich, starszych mężczyzn. Co czeka na Ciebie w Audire?
- Faceci
Yuze Ryunosuke
Zbyt poważnie skupia się na swojej pracy. Z powodu pewnych wydarzeń z przeszłości, czuje się niekomfortowo w towarzystwie kobiet.
Arashiro Mamoru
Zawsze w dobrym humorze, ale bije od niego tajemnicza aura. To dżentelmen, który nie boi się przejść do ofensywy, aby zdobyć to, czego chce.
Kodama Hideaki
Uroczy, ale nieco roztrzepany. Jeśli w pobliżu jest kobieta, naturalnie ląduje tuż obok niej. Jest sprytniejszy, niż wygląda.
Hodo Yorihisa
Pozornie łagodny mężczyzna, który potrafi dobierać słowa. Traktuje życie jak grę.
Toyoizumi Soichiro
Spokojny dżentelmen, który potrafi słuchać. Zazwyczaj jest tylko obserwatorem, ale gdy już go poznasz...
- Ta gra jest dla Ciebie, jeśli...
chcesz zakochać się w przystojnym facecie.
lubisz powieści romantyczne, mangi romatyczne i romantyczne dramaty telewizyjne.
lubisz gry romatyczne.
chcesz wiedzieć, jak to jest kochać starszego mężczyznę.
-------------------
Character design : Yat (わいあっと)
Scenario : HUNEX CO.,LTD.
Ta aplikacja zawiera treści przeznaczone dla osób dorosłych, takie jak częsta nagość lub treści seksualne.
-------------------
- Czym jest "Pub Encounter"?
To gra romatyczna, w której możesz zakochać się w jednym z kilku dojrzałych mężczyzn. Wszyscy oni są doświadczeni w życiu i mają własne historie do opowiedzenia. Może nie są młodzi, ale potrafią kochać równie głęboko i namiętnie jak ktokolwiek inny.
- Historia
Po ciężkim dniu w pracy decydujesz się wrócić do domu inną drogą, aby spróbować poprawić sobie humor. Idąc nieznaną ulicą, natrafiasz na bar o nazwie Audire, który wydaje się mieć przyjemną atmosferę. Nie wiedząc, czego się spodziewać, otwierasz drzwi i znajdujesz grupę eleganckich, starszych mężczyzn. Co czeka na Ciebie w Audire?
- Faceci
Yuze Ryunosuke
Zbyt poważnie skupia się na swojej pracy. Z powodu pewnych wydarzeń z przeszłości, czuje się niekomfortowo w towarzystwie kobiet.
Arashiro Mamoru
Zawsze w dobrym humorze, ale bije od niego tajemnicza aura. To dżentelmen, który nie boi się przejść do ofensywy, aby zdobyć to, czego chce.
Kodama Hideaki
Uroczy, ale nieco roztrzepany. Jeśli w pobliżu jest kobieta, naturalnie ląduje tuż obok niej. Jest sprytniejszy, niż wygląda.
Hodo Yorihisa
Pozornie łagodny mężczyzna, który potrafi dobierać słowa. Traktuje życie jak grę.
Toyoizumi Soichiro
Spokojny dżentelmen, który potrafi słuchać. Zazwyczaj jest tylko obserwatorem, ale gdy już go poznasz...
- Ta gra jest dla Ciebie, jeśli...
chcesz zakochać się w przystojnym facecie.
lubisz powieści romantyczne, mangi romatyczne i romantyczne dramaty telewizyjne.
lubisz gry romatyczne.
chcesz wiedzieć, jak to jest kochać starszego mężczyznę.
-------------------
Character design : Yat (わいあっと)
Scenario : HUNEX CO.,LTD.
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 64,99 zł | 19,49 zł | 70% | 2026-09-22 04:31 |
| United Kingdom | GBP | £13.59 | £4.07 | 70% | 2026-09-22 04:31 |
| United States | USD | $17.99 | $5.39 | 70% | 2026-09-22 04:31 |
| Germany | EUR | 17,99€ | 5,39€ | 70% | 2026-09-22 04:31 |
| France | EUR | 17,99€ | 5,39€ | 70% | 2026-09-22 04:31 |
| Czech Republic | EUR | 17,99€ | 5,39€ | 70% | 2026-09-22 04:31 |
| Slovakia | EUR | 17,99€ | 5,39€ | 70% | 2026-09-22 04:31 |
| Turkey | USD | $17.99 | $5.39 USD | 70% | 2026-09-22 04:31 |
| Argentina | USD | $17.99 | $5.39 USD | 70% | 2026-09-22 04:32 |
| Canada | CAD | CDN$ 19.99 | CDN$ 5.99 | 70% | 2026-09-22 04:32 |
| Australia | AUD | A$ 25.95 | A$ 7.78 | 70% | 2026-09-22 04:32 |
| Brazil | BRL | R$ 33,99 | R$ 10,19 | 70% | 2026-09-22 04:32 |
| China | CNY | ¥ 60.00 | ¥ 18.00 | 70% | 2026-09-22 04:32 |
| Mexico | MXN | Mex$ 165.99 | Mex$ 49.79 | 70% | 2026-09-22 04:32 |
| Ukraine | UAH | 259₴ | 77₴ | 70% | 2026-09-22 04:31 |
| India | INR | ₹ 559 | ₹ 167 | 70% | 2026-09-22 04:32 |
| Japan | JPY | ¥ 1,813 | ¥ 543 | 70% | 2026-09-22 04:32 |
| South Korea | KRW | ₩ 19,000 | ₩ 5,700 | 70% | 2026-09-22 04:32 |
Dogenzaka Lab
Więcej gier tego studia
-70%My Secret Pets!"My Secret Pets!" to gra romansowa, w której możesz prowadzić sekretne drugie życie w ★ 129May 10, 2016
Office loversTo gra romatyczna, w której poczujesz dreszczyk emocji związany z romansem biurowym, który musis★ 120Aug 7, 2016
-70%Secrets of Me"Secrets of Me" to gra, w której po operacji plastycznej możesz śledzić przystojnego fOct 4, 2016
My Butler"My Butler" to gra, w której możesz zakochać się w swoim osobistym kamerdynerze. KażdyAug 14, 2016
Dangerous Relationship"Dangerous Relationship" to gra, w której możesz zanurzyć się w niebezpiecznym świecieAug 23, 2016Dogenzaka Lab, D3PUBLISHER
Więcej gier tego wydawcy
EARTH DEFENSE FORCE 4.1 The Shadow of New DespairTo walka o przyszłość planety między Ravagers, bezlitosnym rojem obcych najeźdźców, a Earth Defe★ 7.8KJul 18, 2016
Onechanbara Z2: ChaosOnechanbara Z2: Chaos to najnowsza odsłona serii Onechanbara. Dwie pary zmysłowych sióstr wampir★ 907Jun 2, 2016
SG/ZH: School Girl/Zombie HunterStracisz ubrania, by ocalić życie! To historia przetrwania 5 licealistek rozgrywająca się w świe★ 504Jun 5, 2018
EARTH DEFENSE FORCE 4.1 WINGDIVER THE SHOOTERHistoria zza kulisami EDF 4.1 zostaje tu odkryta. Seria EDF powraca, przynosząc nowe poczucie be★ 214Apr 25, 2018
Kyoto Colorful Days"Kyoto Colorful Days" to visual novel osadzona w turystycznym sercu Kioto. Gra wypełni★ 142Jun 14, 2016
-70%My Secret Pets!"My Secret Pets!" to gra romansowa, w której możesz prowadzić sekretne drugie życie w ★ 129May 10, 2016
Office loversTo gra romatyczna, w której poczujesz dreszczyk emocji związany z romansem biurowym, który musis★ 120Aug 7, 2016
-68%Gakuen ClubGakuen Club to romans w szkolnym wydaniu, który zaczyna się od odkrycia tajemnicy w akademii, coMay 9, 2017Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
Plants vs. Zombies GOTY EditionZombiezy atakują Twój dom, a jedyną obroną jest arsenał roślin! Uzbrojeni w całą gromadę kosmicz★ 143.6KMay 5, 2009
Stick Fight: The GameStick Fight to oparta na fizyce bijatyka do gry lokalnej lub online, w której walczysz jako kult★ 100KSep 28, 2017
-95%Watch_Dogs® 2Witaj w San Francisco. Wciel się w Marcusa, genialnego młodego hakera, i dołącz do najbardziej z★ 95.7KNov 28, 2016
-90%House FlipperHouse Flipper to wyjątkowa szansa, aby zostać jednoosobową ekipą remontową. Kupuj, naprawiaj i p★ 92.4KMay 17, 2018
MirrorTo gra łącząca mechanikę match-3, elementy GALGAME oraz piękne postacie. Aby dowiedzieć się o ni★ 73.2KApr 19, 2018
-80%FTL: Faster Than LightTa „symulator statku kosmicznego typu roguelike” pozwala zabrać swój statek i załogę w przygodę ★ 62.8KSep 14, 2012
Five Nights at Freddy'sWitamy w Twojej nowej letniej pracy w Freddy Fazbear's Pizza, gdzie dzieci i rodzice przychodzą ★ 53.6KAug 19, 2014
-90%Hitman: Absolution™Legendarny płatny zabójca powraca! Zdradzony przez Agencję i ścigany przez policję, Agent 47 pró★ 49.7KNov 19, 2012Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Pub Encounter?
Pub Encounter ma obecnie cenę: 19,49 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Pub Encounter?
Pub Encounter obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Pub Encounter?
Pub Encounter został stworzony przez Dogenzaka Lab, a wydawcą jest Dogenzaka Lab, D3PUBLISHER.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Pub Encounter?
Tak. Dla Pub Encounter są dostępne oferty marketplace: 1; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 69,96 zł.