Steam App 222660
Retro/Grade
Zagraj w klasycznego Shoot 'Em Up... wspak!
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
KINGUINRETRO/GRADE Steam CD KeyFoxKeysGlobalAktualizacja: 2026-07-31 00:04
≈ 5,72 złRegion freeDostępne: 10
Zobacz ofertęKINGUINRETRO/GRADE Steam CD KeySuper GamesAktualizacja: 2026-07-31 00:04
≈ 5,76 złRegion freeDostępne: 2
Zobacz ofertęKINGUINRETRO/GRADE Steam CD KeyGamekeyz.netAktualizacja: 2026-07-31 00:04
≈ 6,19 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertęKINGUINRETRO/GRADE Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-07-31 00:04
≈ 9,93 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertęKINGUINRETRO/GRADE Steam CD KeyOnlyGamesAktualizacja: 2026-07-31 00:04
≈ 11,57 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertęO grze
Zagraj w klasycznego Shoot 'Em Up... wspak! Przebijaj się przez zabójcze fale wrogów i „odstrzeliwuj” ataki w Retro/Grade, oszałamiającej grze rytmicznej od 24 Caret Games. Chwyć za kontroler lub gitarę i pomóż Rickowi Rocketowi przywrócić ciągłość czasoprzestrzeni, zanim anomalia czasowa rozerwie wszechświat na nowo!
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|
Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Retro/Grade?
Retro/Grade ma obecnie cenę: Brak ceny. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Retro/Grade?
Retro/Grade obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Retro/Grade?
Retro/Grade został stworzony przez 24 Caret Games, a wydawcą jest 24 Caret Games.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Retro/Grade?
Tak. Dla Retro/Grade są dostępne oferty marketplace: 5; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 5,72 zł.