Steam App 40330
Secret Files: Tunguska
Rozwiąż jedną z największych zagadek naszych czasów! 30 czerwca 1908 roku eksplozja o energii równej 2000 bomb zrzuconych na Hiroszimę wstrząsnęła regionem Tunguski w środkowej Syberii, powalając ponad 6000 km² drzew. Wybuch był słyszalny nawet z odległości 1000 km.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
30 czerwca 1908 roku eksplozja o energii równej 2000 bomb zrzuconych na Hiroszimę wstrząsnęła regionem Tunguski w środkowej Syberii, powalając ponad 6000 km² drzew. Wybuch był słyszalny nawet z odległości 1000 km. Świadkowie widzieli długi obiekt spadający z nieba, rozświetlony niebiesko-białym światłem. Za 20-kilometrowym słupem światła podążyła chmura w kształcie czarnego grzyba. Doniesiono, że przez kolejne trzy noce w całej Europie było tak jasno, że można było czytać gazetę na zewnątrz.
Do dziś pozostaje tajemnicą, co wydarzyło się tamtego dnia, a teraz TY weźmiesz udział w wyścigu z czasem, aby odkryć globalny spisek, który zabierze Cię w najdalsze zakątki świata. Przygotuj się na wyzwanie dla swoich umiejętności detektywistycznych w mrocznym świecie tuszowania faktów i korupcji.
- 80 niezwykle szczegółowych i klimatycznych, renderowanych wcześniej teł
- Klimatyczne efekty pogodowe (np. deszcz i śnieg)
- Kinowe filmy pełnoekranowe w intro i przerywnikach filmowych
- 25 pięknie wyrenderowanych postaci 3D, z którymi można wchodzić w interakcje
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 42,22 zł | 4,22 zł | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| Turkey | USD | $7.99 | $0.79 USD | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| Argentina | USD | $7.99 | $0.79 USD | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| United Kingdom | GBP | £8.79 | £0.87 | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| United States | USD | $9.99 | $0.99 | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| Germany | EUR | 9,99€ | 0,99€ | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| France | EUR | 9,99€ | 0,99€ | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| Czech Republic | EUR | 9,99€ | 0,99€ | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| Slovakia | EUR | 9,99€ | 0,99€ | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| Canada | CAD | CDN$ 13.99 | CDN$ 1.39 | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| Australia | AUD | A$ 14.95 | A$ 1.49 | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| China | CNY | ¥ 36.97 | ¥ 3.69 | 90% | 2026-09-25 15:25 |
| Brazil | BRL | R$ 50,00 | R$ 5,00 | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| Mexico | MXN | Mex$ 160.00 | Mex$ 16.00 | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| Ukraine | UAH | 266₴ | 26₴ | 90% | 2026-09-25 15:24 |
| India | INR | ₹ 560 | ₹ 56 | 90% | 2026-09-25 15:25 |
| Japan | JPY | ¥ 1,189 | ¥ 118 | 90% | 2026-09-25 15:25 |
| South Korea | KRW | ₩ 10,200 | ₩ 1,020 | 90% | 2026-09-25 15:25 |
Animation Arts
Więcej gier tego studia
Lost Horizon 2W cieniu zimnej wojny Fenton Paddock staje przed najtrudniejszą walką w swoim życiu. Podczas gdy★ 210Oct 1, 2015
Secret Files: Sam PetersBigfoot, Yeti, Potwór z Loch Ness – kryptozoolodzy próbują wytropić i zbadać te stworzenia. Jedn★ 205Oct 18, 2013
-90%Secret Files 2: Puritas CordisKontynuacja nagradzanej przygodowej hitu Secret Files Tunguska. Głód w Afryce, powodzie w Azji P★ 203Oct 29, 2009
Za darmoPreston SterlingPreston Sterling and the Legend of Excalibur to pierwszy odcinek serii przygodowej, która przeniAug 18, 2016Ravenscourt
Więcej gier tego wydawcy
Lost Horizon 2W cieniu zimnej wojny Fenton Paddock staje przed najtrudniejszą walką w swoim życiu. Podczas gdy★ 210Oct 1, 2015
Secret Files: Sam PetersBigfoot, Yeti, Potwór z Loch Ness – kryptozoolodzy próbują wytropić i zbadać te stworzenia. Jedn★ 205Oct 18, 2013
-90%Secret Files 2: Puritas CordisKontynuacja nagradzanej przygodowej hitu Secret Files Tunguska. Głód w Afryce, powodzie w Azji P★ 203Oct 29, 2009
ObscuritasKiedy Sarah dziedziczy stary wiejski dom swojego wielkiego stryja, nie ma pojęcia o mrocznej taj★ 120Mar 17, 2016Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.
Podobne gry
Za darmoPUBG: BATTLEGROUNDSPUBG: BATTLEGROUNDS, wysokostawkowa strzelanka typu winner-take-all, która zapoczątkowała szaleń★ 1.8MDec 21, 2017
TerrariaKop, walcz, eksploruj, buduj! W tej pełnej akcji przygodowej grze nic nie jest niemożliwe. Dostę★ 1.2MMay 16, 2011
Garry's ModGarry's Mod to piaskownica fizyczna. Nie ma tu z góry określonych celów ani zadań. Dajemy Ci nar★ 1.1MNov 29, 2006
HELLDIVERS™ 2Ostatnia linia obrony Galaktyki. Zaciągnij się do Helldiversów i dołącz do walki o wolność w cał★ 839.5KFeb 8, 2024
The Witcher 3: Wild HuntWcielasz się w Geralta z Rivii, najemnego pogromcę potworów. Przed Tobą rozciąga się targany woj★ 833.4KMay 18, 2015
Euro Truck Simulator 2Podróżuj po Europie jako król szos – kierowca ciężarówki dostarczający ważne ładunki na imponują★ 785.4KOct 12, 2012
Geometry DashSkacz i lataj przez niebezpieczeństwa w tej rytmicznej platformówce akcji!★ 596.7KDec 22, 2014
Hollow KnightWytyczaj własną drogę w Hollow Knight! Epicka przygoda akcji w rozległym, zrujnowanym królestwie★ 503.5KFeb 24, 2017Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
ORION: PreludeWspółpracuj, aby przetrwać niszczycielską hordę dinozaurów w ogromnych, nieskończonych środowisk★ 19KApr 16, 2013
MountainEgzystencjalna symulacja natury★ 12.9KAug 18, 2014
-90%UBERMOSHUBERMOSH to gra arcade, w której przecinasz kule mieczem w cyberpunkowym mosh picie pełnym broni★ 8.8KAug 13, 2015
There's Poop In My SoupStworzona przez solo developera Nikola Kostic – Czy kiedykolwiek chciałeś się wypróżnić na ludzi★ 3.7KMar 14, 2016
-91%CaveblazersCaveblazers to wymagająca i brutalna platformówka typu roguelike. Wyrusz w podróż do tajemniczej★ 3.4KMay 24, 2017
-90%BarroWybierz swój mały samochód i ruszaj do wyścigu!★ 3.3KMar 28, 2018
VERGE:Lost chapterNasz bohater postanowił uciec od miejskiego zgiełku i udać się na łono natury, aby odpocząć w gó★ 2.9KOct 1, 2015
-90%CyberhuntCyberhunt to retro twin stick shooter generowany proceduralnie, który przeniesie Cię w słodką er★ 2.7KMay 19, 2017Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Secret Files: Tunguska?
Secret Files: Tunguska ma obecnie cenę: 4,22 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Secret Files: Tunguska?
Secret Files: Tunguska obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Secret Files: Tunguska?
Secret Files: Tunguska został stworzony przez Animation Arts, a wydawcą jest Ravenscourt.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Secret Files: Tunguska?
Tak. Dla Secret Files: Tunguska są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 4,17 zł.