Steam App 459150
Super Cat Herding: Totally Awesome Edition
Szalona gra typu sandbox z fizyką, w której pasiesz supermocne kocięta, walczysz z obcymi i niszczysz świat, aby rozwiązać zagadkę zaginionej kocimiętki!
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Szalone narzędzia i supermoce
Od wskaźników laserowych po Armatę Kocięcą – czeka na Ciebie ponad 15 narzędzi i supermocy do eksperymentowania!Zniszczalny świat, popularne nawiązania, złośliwe roboty i wrogie obcy!
Kieruj swoimi supermocnymi pomocnikami, aby niszczyli niemal wszystko, co napotkają – wszystko to w słusznej sprawie i dla ku uciesze graczy!Wsparcie charytatywne
Nie byłoby to możliwe bez istnienia naszych kocich władców, dlatego 10% z każdej sprzedanej kopii gry trafia do The Anti-Cruelty Society, zgodnie z wynikiem głosowania społeczności.Klawiatura/Mysz lub VR
Wywoływanie chaosu za pomocą klawiatury i myszy działa świetnie, ale możesz też podejść jeszcze bliżej swoich groźnych kłębków futra w goglach Vive, jeśli tak wolisz!Zabawne rezultaty
Czy wspominaliśmy, że narzędzia i supermoce można łączyć? Kocięta ziejące ogniem z odrzutowcami? Jest. Skaczące kocięta na kofeinowych przysmakach? Gotowe. Co Ty stworzysz?Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 22,99 zł | 18,39 zł | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| Turkey | USD | $2.99 | $2.39 USD | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| Argentina | USD | $2.99 | $2.39 USD | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| United Kingdom | GBP | £4.29 | £3.43 | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| United States | USD | $4.99 | $3.99 | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| Germany | EUR | 4,99€ | 3,99€ | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| France | EUR | 4,99€ | 3,99€ | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| Czech Republic | EUR | 4,99€ | 3,99€ | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| Slovakia | EUR | 4,99€ | 3,99€ | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| Canada | CAD | CDN$ 6.49 | CDN$ 5.19 | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| Australia | AUD | A$ 7.50 | A$ 6.00 | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| Brazil | BRL | R$ 16,99 | R$ 13,59 | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| China | CNY | ¥ 22.00 | ¥ 17.60 | 20% | 2026-09-17 17:51 |
| Mexico | MXN | Mex$ 64.49 | Mex$ 51.59 | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| Ukraine | UAH | 124₴ | 99₴ | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| India | INR | ₹ 250 | ₹ 200 | 20% | 2026-09-17 17:51 |
| Japan | JPY | ¥ 580 | ¥ 464 | 20% | 2026-09-17 17:50 |
| South Korea | KRW | ₩ 5,600 | ₩ 4,480 | 20% | 2026-09-17 17:50 |
ZoopTEK
Więcej gier tego studia
Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.
Podobne gry
Rise of the Tomb Raider™Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration zawiera podstawową wersję gry oraz Season Pass z zu★ 127.4KFeb 9, 2016
-75%Half-Life: AlyxHalf-Life: Alyx to powrót serii Half-Life w technologii VR od studia Valve. To opowieść o niemoż★ 93.1KMar 23, 2020
-25%Beat SaberBeat Saber to rytmiczna gra VR, w której przecinasz rytmy pulsującej muzyki przelatujące w Twoją★ 69.8KMay 21, 2019
Blade and SorceryBlade & Sorcery to gra fantasy w klimacie średniowiecza stworzona specjalnie pod VR, oferują★ 59.1KJun 17, 2024
PavlovPavlov to wieloosobowa strzelanka VR, która kładzie duży nacisk na funkcje społecznościowe. Real★ 37.9KDec 4, 2024
X-Plane 11Przyszłość symulacji lotu jest już tutaj! X-Plane 11 to szczegółowy, realistyczny i nowoczesny s★ 19.2KMar 30, 2017
Keep Talking and Nobody ExplodesZnajdujesz się sam w pokoju z tykającą bombą. Twoi przyjaciele mają instrukcję rozbrojenia, ale ★ 14.3KOct 8, 2015
The Elder Scrolls V: Skyrim VRPrawdziwa, pełnowymiarowa gra z otwartym światem w VR od Bethesda Game Studios. Skyrim VR to now★ 9.1KApr 2, 2018Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
Plants vs. Zombies GOTY EditionZombiezy atakują Twój dom, a jedyną obroną jest arsenał roślin! Uzbrojeni w całą gromadę kosmicz★ 143.6KMay 5, 2009
Stick Fight: The GameStick Fight to oparta na fizyce bijatyka do gry lokalnej lub online, w której walczysz jako kult★ 100KSep 28, 2017
-95%Watch_Dogs® 2Witaj w San Francisco. Wciel się w Marcusa, genialnego młodego hakera, i dołącz do najbardziej z★ 95.7KNov 28, 2016
-90%House FlipperHouse Flipper to wyjątkowa szansa, aby zostać jednoosobową ekipą remontową. Kupuj, naprawiaj i p★ 92.4KMay 17, 2018
MirrorTo gra łącząca mechanikę match-3, elementy GALGAME oraz piękne postacie. Aby dowiedzieć się o ni★ 73.2KApr 19, 2018
Five Nights at Freddy'sWitamy w Twojej nowej letniej pracy w Freddy Fazbear's Pizza, gdzie dzieci i rodzice przychodzą ★ 53.6KAug 19, 2014
-90%Hitman: Absolution™Legendarny płatny zabójca powraca! Zdradzony przez Agencję i ścigany przez policję, Agent 47 pró★ 49.7KNov 19, 2012
The Binding of IsaacTeraz o 20% bardziej złowieszcza dzięki darmowej aktualizacji Halloween!★ 49.2KSep 28, 2011Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Super Cat Herding: Totally Awesome Edition?
Super Cat Herding: Totally Awesome Edition ma obecnie cenę: 18,39 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Super Cat Herding: Totally Awesome Edition?
Super Cat Herding: Totally Awesome Edition obsługuje: windows.
Kto stworzył i wydał Super Cat Herding: Totally Awesome Edition?
Super Cat Herding: Totally Awesome Edition został stworzony przez ZoopTEK, a wydawcą jest ZoopTEK.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Super Cat Herding: Totally Awesome Edition?
Tak. Dla Super Cat Herding: Totally Awesome Edition są dostępne oferty marketplace: 5; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 2,41 zł.
