Steam App 532920

The Artifact

Budzisz się z hibernacji i odkrywasz, że jesteś sam na dryfującym krążowniku gwiezdnym, lata świetlne od domu. Załoga zniknęła, pozostawiając po sobie jedynie kilka rozproszonych zapisów i dziwny artefakt, który zdaje się skrywać klucz do obcej cywilizacji.

NiezależneJeden graczOsiągnięcia SteamKarty kolekcjonerskie SteamFamily Sharing
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

Sklepy zewnętrzne

Oferty marketplace

Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.

KINGUINThe Artifact Steam CD Keyihm.codesAktualizacja: 2026-09-25 03:57
≈ 1,72 złRegion freeDostępne: 114
Zobacz ofertę
KINGUINThe Artifact Steam CD KeyMGG StudioAktualizacja: 2026-09-25 03:57
≈ 2,11 złRegion freeDostępne: 5
Zobacz ofertę
KINGUINThe Artifact Steam CD KeyMiBroGamesAktualizacja: 2026-09-25 03:57
≈ 2,15 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertę
KINGUINThe Artifact Steam CD KeyGamekeyz.netAktualizacja: 2026-09-25 03:57
≈ 2,24 złRegion freeDostępne: 2
Zobacz ofertę
KINGUINThe Artifact Steam CD KeypsgamezoneAktualizacja: 2026-09-25 03:57
≈ 2,58 złRegion freeDostępne: 30
Zobacz ofertę
KINGUINThe Artifact Steam CD KeyHoGamesAktualizacja: 2026-09-25 03:57
≈ 3,14 złRegion freeDostępne: 50
Zobacz ofertę
KINGUINThe Artifact Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-09-25 03:57
≈ 4,13 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINThe Artifact Steam CD KeyLord of KeysAktualizacja: 2026-09-25 03:57
≈ 18,45 złRegion freeDostępne: 20
Zobacz ofertę

O grze

Budzisz się z hibernacji i odkrywasz, że jesteś sam na dryfującym krążowniku gwiezdnym, lata świetlne od domu. Załoga zniknęła, pozostawiając po sobie jedynie kilka rozproszonych zapisów i dziwny artefakt, który zdaje się skrywać klucz do obcej cywilizacji. Przeszukując pusty statek, zaczniesz składać w całość zagadkę zaginionej załogi i być może znajdziesz sposób na odblokowanie samego artefaktu.

Osadzona w oszałamiających środowiskach 3D gra The Artifact to utrzymana w klimacie sci-fi wariacja na temat klasycznej gry typu „escape the room”. Gracze eksplorują różne lokalizacje, wykorzystując technologię XXII wieku do łamania kodów i rozwiązywania coraz trudniejszych zagadek, które pomogą rozszyfrować tajemnicę obcego urządzenia, a być może także tego, co kryje się poza nim...

Kluczowe cechy

* Piękne środowiska 3D – eksploruj pokłady swojego gwiezdnego krążownika, otwierając włazy powietrzne i odkrywając różne obszary…

* Rozwiązujące łeb zagadki – wykorzystaj logikę i eksperymentowanie, aby dowiedzieć się, jak dostać się do obcego artefaktu…

* Wciągająca historia – przeszukuj statek w poszukiwaniu notatek i dokumentów, które ujawniają tajemnicę zaginionej załogi. I powód, dla którego zostałeś tu sam…

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN28,99 zł0%2026-09-21 21:43
United KingdomGBP£6.990%2026-09-21 21:43
United StatesUSD$7.990%2026-09-21 21:43
FranceEUR7,99€0%2026-09-21 21:43
Czech RepublicEUR7,99€0%2026-09-21 21:43
SlovakiaEUR7,99€0%2026-09-21 21:43
TurkeyUSD$7.99 USD0%2026-09-21 21:44
ArgentinaUSD$7.99 USD0%2026-09-21 21:44
CanadaCADCDN$ 8.790%2026-09-21 21:44
AustraliaAUDA$ 11.500%2026-09-21 21:44
BrazilBRLR$ 15,990%2026-09-21 21:44
ChinaCNY¥ 31.000%2026-09-21 21:44
MexicoMXNMex$ 89.990%2026-09-21 21:44
UkraineUAH149₴0%2026-09-21 21:43
IndiaINR₹ 3490%2026-09-21 21:44
JapanJPY¥ 7980%2026-09-21 21:44
South KoreaKRW₩ 8,5000%2026-09-21 21:44
Germany---0%2026-09-21 21:43

Colin Wren, Sean Scaplehorn, Wayne Jackson, Jason Mallett

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

Enigma Games LTD, KPL

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje The Artifact?

The Artifact ma obecnie cenę: 28,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa The Artifact?

The Artifact obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał The Artifact?

The Artifact został stworzony przez Colin Wren, Sean Scaplehorn, Wayne Jackson, Jason Mallett, a wydawcą jest Enigma Games LTD, KPL.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla The Artifact?

Tak. Dla The Artifact są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 1,72 zł.

Wciel się w rolę jedynego ocalałego na gwiezdnym krążowniku i rozwiąż zagadkę obcej cywilizacji w The Artifact.