Steam App 111010
The Clockwork Man: The Hidden World
Dziwny obsydianowy artefakt prowadzi Mirandę do wyprawy po Ukryty Świat – krainę zagubioną w czasie, o której krążą jedynie legendy.
O grze
Przygotuj się na fantastyczną podróż w The Clockwork Man: The Hidden World, wyjątkowej grze typu Hidden Object Adventure! Dołącz do Mirandy i jej najlepszego przyjaciela, Sprocketa, w niesamowitej opowieści osadzonej w równoległym, wiktoriańskim uniwersum, w którym technologia napędzana jest parą.
Dziwny obsydianowy artefakt prowadzi Mirandę do wyprawy po Ukryty Świat – krainę zagubioną w czasie, o której krążą jedynie legendy. Napędzana nieustannym pragnieniem wiedzy, Miranda wyrusza w drogę – ale nie jest sama! Nieznane zagrożenie, ścigające ją na każdym kroku, zrobi wszystko, co w jego mocy, aby odkryć legendę dla własnych korzyści.
Dziwny obsydianowy artefakt prowadzi Mirandę do wyprawy po Ukryty Świat – krainę zagubioną w czasie, o której krążą jedynie legendy. Napędzana nieustannym pragnieniem wiedzy, Miranda wyrusza w drogę – ale nie jest sama! Nieznane zagrożenie, ścigające ją na każdym kroku, zrobi wszystko, co w jego mocy, aby odkryć legendę dla własnych korzyści.
Kluczowe cechy
- Eksploruj zapierające dech w piersiach, ręcznie malowane sceny z możliwością przewijania i powiększania!
- Rozwiązuj innowacyjne i ekscytujące zagadki!
- Korzystaj z ulepszonych gadżetów Sprocketa, w tym z zaawansowanego, progresywnego systemu podpowiedzi!
- Wchodź w interakcje z barwnymi postaciami, aby posunąć swoją misję naprzód!
- Ciesz się wielogodzinną rozgrywką – dwa razy dłuższą niż w pierwszej części gry!
Przywileje Ultimate Edition
- Dodatkowy rozdział podwodny!
- Dodatkowy gadżet dla Sprocketa: Sonar!
- Tryb Freeplay zapewniający niezliczone godziny zabawy w szukanie ukrytych obiektów!
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 35,99 zł | 0% | 2026-07-22 15:52 | |
| United Kingdom | GBP | £6.99 | 0% | 2026-07-22 15:52 | |
| United States | USD | $9.99 | 0% | 2026-07-22 15:52 | |
| France | EUR | 9,99€ | 0% | 2026-07-22 15:52 | |
| Czech Republic | EUR | 9,99€ | 0% | 2026-07-22 15:52 | |
| Slovakia | EUR | 9,99€ | 0% | 2026-07-22 15:52 | |
| Turkey | USD | $9.99 USD | 0% | 2026-07-22 15:52 | |
| Argentina | USD | $9.99 USD | 0% | 2026-07-22 15:53 | |
| Canada | CAD | CDN$ 10.99 | 0% | 2026-07-22 15:53 | |
| Brazil | BRL | R$ 16,98 | 0% | 2026-07-22 15:52 | |
| China | CNY | ¥ 36.00 | 0% | 2026-07-22 15:53 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 109.99 | 0% | 2026-07-22 15:53 | |
| Ukraine | UAH | 169₴ | 0% | 2026-07-22 15:52 | |
| India | INR | ₹ 369 | 0% | 2026-07-22 15:53 | |
| Japan | JPY | ¥ 980 | 0% | 2026-07-22 15:53 | |
| South Korea | KRW | ₩ 10,500 | 0% | 2026-07-22 15:53 | |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-07-22 15:52 |
| Australia | - | - | - | 0% | 2026-07-22 15:53 |
Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.
Podobne gry
TerrariaKop, walcz, eksploruj, buduj! W tej pełnej akcji przygodowej grze nic nie jest niemożliwe. Dostę★ 1.2MMay 16, 2011
-50%Garry's ModGarry's Mod to piaskownica fizyczna. Nie ma tu z góry określonych celów ani zadań. Dajemy Ci nar★ 1.1MNov 29, 2006
-80%The Witcher 3: Wild HuntWcielasz się w Geralta z Rivii, najemnego pogromcę potworów. Przed Tobą rozciąga się targany woj★ 824.1KMay 18, 2015
Euro Truck Simulator 2Podróżuj po Europie jako król szos – kierowca ciężarówki dostarczający ważne ładunki na imponują★ 775.4KOct 12, 2012
The Binding of Isaac: RebirthThe Binding of Isaac: Rebirth to losery generowana proceduralnie strzelanka action RPG z silnymi★ 392.2KNov 4, 2014
Portal 2Program "Perpetual Testing Initiative" został rozszerzony, aby umożliwić projektowanie★ 387.8KApr 18, 2011
-80%Dying LightAkcja survival z widokiem pierwszoosobowym osadzona w postapokaliptycznym otwartym świecie opano★ 375.3KJan 26, 2015
Project ZomboidProject Zomboid to szczytowe doświadczenie survivalu w świecie zombie. Samotnie lub w trybie wie★ 349.8KNov 8, 2013Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
-50%Garry's ModGarry's Mod to piaskownica fizyczna. Nie ma tu z góry określonych celów ani zadań. Dajemy Ci nar★ 1.1MNov 29, 2006
-80%The Witcher 3: Wild HuntWcielasz się w Geralta z Rivii, najemnego pogromcę potworów. Przed Tobą rozciąga się targany woj★ 824.1KMay 18, 2015
-80%Dying LightAkcja survival z widokiem pierwszoosobowym osadzona w postapokaliptycznym otwartym świecie opano★ 375.3KJan 26, 2015
-70%Grand Theft Auto IV: The Complete EditionNiko Bellic, Johnny Klebitz i Luis Lopez mają jedną wspólną cechę – żyją w najgorszym mieście w ★ 177KMar 24, 2020
Plants vs. Zombies GOTY EditionZombiezy atakują Twój dom, a jedyną obroną jest arsenał roślin! Uzbrojeni w całą gromadę kosmicz★ 141.9KMay 5, 2009
-85%This War of MineW This War of Mine nie wcielasz się w elitarnym żołnierza, lecz w grupę cywilów próbujących prze★ 88.9KNov 14, 2014
-85%The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced EditionNadszedł czas niewyobrażalnego chaosu. Potężne siły ścierają się w kulisach w walce o władzę i w★ 81.2KApr 16, 2012
-70%Enter the GungeonEnter the Gungeon to bullet hell dungeon crawler, w którym grupa wyrzutków próbuje strzelać, zbi★ 79KApr 5, 2016Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje The Clockwork Man: The Hidden World?
The Clockwork Man: The Hidden World ma obecnie cenę: 35,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa The Clockwork Man: The Hidden World?
The Clockwork Man: The Hidden World obsługuje: windows, mac, linux.
Kto stworzył i wydał The Clockwork Man: The Hidden World?
The Clockwork Man: The Hidden World został stworzony przez Total Eclipse P.C., a wydawcą jest Total Eclipse P.C..
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla The Clockwork Man: The Hidden World?
Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla The Clockwork Man: The Hidden World. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.