Steam App 344500
Three Fourths Home: Extended Edition
Wizualna opowieść osadzona w Nebrasce. Three Fourths Home to przedłużona rozmowa między Kelly a jej rodziną podczas jazdy samochodem przez intensywną burzę.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Three Fourths Home to wizualna opowieść, w której wcielasz się w rolę Kelly podczas jazdy przez burzę. Na dystansie 20 mil między niszczejącą stodołą dziadków a domem rodziców, otrzymuje ona telefon od matki. Jadąc przez stylizowaną reprezentację wiejskiej Nebraski, musisz prowadzić długą rozmowę między Kelly, jej rodzicami a młodszym bratem.
Three Fourths Home zagląda w konkretny moment z życia tych postaci i ich wzajemnych relacji. Narracja dotyka różnorodnych problemów dotykających Kelly i jej rodzinę, w tym niepełnosprawności, dorosłości oraz obowiązków rodzinnych.
Rozgrywka
Jako wizualna opowieść, głównym elementem Three Fourths Home jest wybór dialogów. Między główną grą a epilogiem, prawie 800 unikalnych wyborów dialogowych różnicuje przebieg historii w zależności od Twojego stylu gry. Oprócz wyboru dialogów, musisz również kontynuować jazdę, aby utrzymać rozmowę. Jeśli się zatrzymasz, czas zwolni do minimum. Kelly musi iść naprzód, aby dotrzeć do domu.
Nowości w Extended Edition
W wersji na Steam, Three Fourths Home: Extended Edition zawiera rozszerzoną edycję pierwotnej wersji oraz kilka nowych elementów, w tym nowy epilog i szereg dodatkowych funkcji.
Epilog: Idling in the Rubble
Akcja Idling in the Rubble toczy się na przystanku autobusowym w zaśnieżonej Minnesocie i śledzi kolejną rozmowę Kelly z matką. To 20-30 minutowe doświadczenie zgłębia przeszłość Kelly, badając powody jej powrotu do Nebraski oraz jej wewnętrzną walkę po wydarzeniach z głównej części gry.
Dodatkowe funkcje
Radio
Posłuchaj ścieżki dźwiękowej autorstwa Neutrino Effect
Stories
Cztery nowe opowiadania napisane przez młodszego brata Kelly, Bena
Photos
Przejrzyj projekt końcowy Kelly z zajęć fotografii na studiach
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| United States | USD | $4.99 | 0% | 2026-09-25 06:49 | |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| France | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| United Kingdom | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| Czech Republic | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| Slovakia | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| Ukraine | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| Turkey | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| Brazil | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| Argentina | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| Mexico | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| Canada | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| Australia | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| Japan | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| South Korea | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| China | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
| India | - | - | - | 0% | 2026-09-25 06:49 |
[bracket]games
Więcej gier tego studia
Digerati
Więcej gier tego wydawcy
Paranautical Activity: Deluxe Atonement EditionParanautical Activity łączy klasyczną akcję FPS znaną z gier takich jak Doom i Quake z losowości★ 587Oct 20, 2014
Letter Quest: Grimm's Journey RemasteredŻebracy śmierci Grimm i Rose potrzebują Twojej pomocy, aby pokonać legion potworów, duchów i zło★ 339Aug 5, 2015
Letter Quest: Grimm's JourneyZastanawialiście się kiedyś, co by się stało, gdyby połączyć Scrabble z RPG? Teraz nie musicie j★ 218Nov 20, 2014
OverloopPlatformówka logiczna osadzona w dystopijnym świecie, w którym wynalezienie urządzenia do klonow★ 120Aug 26, 2022
Violet CycleHiperkinetyczna neopoly roguecade'owa gra akcji z proceduralną generacją w samym centrum. PorządFeb 2, 2018
Demon PitDemon Pit to intensywna strzelanka typu arena w stylu arcade, utrzymana w klasycznej estetyce FPOct 17, 2019
ArkshotArkshot łączy płynność i umiejętności strzelanki arenowej z beztroską zabawą gry imprezowej. To May 19, 2016
OrborunOrborun to trójwymiarowa zręcznościowa gra typu run & roll! Steruj swoim Orbotem, omijaj przeszkSep 5, 2014Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Three Fourths Home: Extended Edition?
Three Fourths Home: Extended Edition ma obecnie cenę: Brak ceny. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Three Fourths Home: Extended Edition?
Three Fourths Home: Extended Edition obsługuje: windows, mac, linux.
Kto stworzył i wydał Three Fourths Home: Extended Edition?
Three Fourths Home: Extended Edition został stworzony przez [bracket]games, a wydawcą jest Digerati.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Three Fourths Home: Extended Edition?
Tak. Dla Three Fourths Home: Extended Edition są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 0,77 zł.
