Steam App 725660

Thundering Skies

Shoot'em up inspirowany 16-bitowymi klasykami gatunku.

AkcjaNiezależneJeden graczOsiągnięcia SteamPełna obsługa kontroleraGamepad Recommended
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

Thundering Skies to shoot'em up inspirowany 16-bitowymi klasykami gatunku. W grze znajdziesz obowiązkowe poziomy tematyczne oparte na ogniu i lodzie, gigantyczne pancerniki, szumiące próbki głosowe, potężnych bossów i przeładowaną siłą bronią, bez której czujesz się bezbronny po jej utracie – a także kilka mniej oczekiwanych funkcji.

Zawiera:

- 6 etapów
- 2 tryby gry: automatyczne zapisywanie postępów lub przejście gry za jednym razem z ograniczoną liczbą kredytów dla dodatkowego bonusu punktowego
- 4 poziomy trudności, w tym tryb wprowadzający
- 10 osiągnięć Steam
- Wyzywający bossowie i minibossowie
- Ranking online
- Niesamowitą ścieżkę dźwiękową autorstwa Bettiny Calmon
- Regulowane linie skanowania dla uzyskania pięknego efektu CRT

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN4,15 zł0%2026-09-24 10:32
TurkeyUSD$0.90 USD0%2026-09-24 10:32
ArgentinaUSD$0.90 USD0%2026-09-24 10:32
United KingdomGBP£0.950%2026-09-24 10:32
United StatesUSD$0.990%2026-09-24 10:32
GermanyEUR1,09€0%2026-09-24 10:32
FranceEUR1,09€0%2026-09-24 10:32
Czech RepublicEUR1,09€0%2026-09-24 10:32
SlovakiaEUR1,09€0%2026-09-24 10:32
CanadaCADCDN$ 1.190%2026-09-24 10:32
AustraliaAUDA$ 1.400%2026-09-24 10:33
BrazilBRLR$ 3,990%2026-09-24 10:32
ChinaCNY¥ 6.000%2026-09-24 10:33
MexicoMXNMex$ 15.250%2026-09-24 10:32
UkraineUAH27₴0%2026-09-24 10:32
IndiaINR₹ 540%2026-09-24 10:33
JapanJPY¥ 1350%2026-09-24 10:33
South KoreaKRW₩ 1,0500%2026-09-24 10:33

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Thundering Skies?

Thundering Skies ma obecnie cenę: 4,15 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Thundering Skies?

Thundering Skies obsługuje: windows.

Kto stworzył i wydał Thundering Skies?

Thundering Skies został stworzony przez Flat Voxel, a wydawcą jest Flat Voxel.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Thundering Skies?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Thundering Skies. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Przeżyj emocjonującą przygodę w Thundering Skies, retro shoot'em up, który przeniesie Cię w złotą erę gier 16-bitowych.