Steam App 263760

Turbo Dismount™

Turbo Dismount to kinetyczna tragedia o panu Dismountcie i samochodach, które go kochają. To oficjalna kontynuacja niezwykle popularnego i odnoszącego ogromne sukcesy symulatora uderzeń – Stair Dismount.

AkcjaNiezależneSymulacjeJeden graczOsiągnięcia SteamKarty kolekcjonerskie SteamWarsztat Steam
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

Sklepy zewnętrzne

Oferty marketplace

Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.

KINGUINTurbo Dismount Steam CD KeyCodesfulAktualizacja: 2026-08-01 08:26
≈ 85,96 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertę
KINGUINTurbo Dismount Steam CD KeyKingCodesAktualizacja: 2026-08-01 08:26
≈ 93,22 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertę
KINGUINTurbo Dismount Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-08-01 08:26
≈ 104,02 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę

O grze

Turbo Dismount to kinetyczna tragedia o panu Dismountcie i samochodach, które go kochają. To oficjalna kontynuacja niezwykle popularnego i odnoszącego ogromne sukcesy symulatora uderzeń – Stair Dismount.

Największymi atutami tej gry są liczne pojazdy, niesamowity system powtórek, funkcje edycji poziomów, szybka fizyka oraz nieokiełznany styl.

Cel gry jest prosty – wyrządzanie szkód przyznaje punkty. To od Ciebie zależy, jak będziesz łączyć przeszkody, pojazdy, pozy i poziomy, aby dotrzeć na szczyt tabeli wyników. Aby wspierać przyjacielską rywalizację, Turbo Dismount umożliwia umieszczenie zdjęcia znajomego na twarzy pana Dismounta – to uroczy sposób na wyrażenie emocji!

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN45,99 zł0%2026-08-01 05:42
TurkeyUSD$5.79 USD0%2026-08-01 05:43
ArgentinaUSD$5.79 USD0%2026-08-01 05:43
United KingdomGBP£8.500%2026-08-01 05:42
GermanyEUR9,75€0%2026-08-01 05:42
FranceEUR9,75€0%2026-08-01 05:42
Czech RepublicEUR9,75€0%2026-08-01 05:42
SlovakiaEUR9,75€0%2026-08-01 05:43
United StatesUSD$9.990%2026-08-01 05:42
CanadaCADCDN$ 12.990%2026-08-01 05:43
AustraliaAUDA$ 14.500%2026-08-01 05:43
BrazilBRLR$ 32,990%2026-08-01 05:43
ChinaCNY¥ 42.000%2026-08-01 05:43
MexicoMXNMex$ 123.990%2026-08-01 05:43
UkraineUAH225₴0%2026-08-01 05:43
IndiaINR₹ 4800%2026-08-01 05:43
JapanJPY¥ 1,2000%2026-08-01 05:43
South KoreaKRW₩ 11,0000%2026-08-01 05:43

Secret Exit Ltd.

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

Secret Exit Ltd.

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Turbo Dismount™?

Turbo Dismount™ ma obecnie cenę: 45,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Turbo Dismount™?

Turbo Dismount™ obsługuje: windows, mac.

Kto stworzył i wydał Turbo Dismount™?

Turbo Dismount™ został stworzony przez Secret Exit Ltd., a wydawcą jest Secret Exit Ltd..

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Turbo Dismount™?

Tak. Dla Turbo Dismount™ są dostępne oferty marketplace: 3; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 85,96 zł.

Wkrocz w świat Turbo Dismount™, gdzie fizyka i destrukcja łączą się w niesamowitą, kinetyczną tragedię.