Steam App 434290

Typefighters (Steam Edition)

Typefighters to rywalizacyjna gra wieloosobowa, w której dwaj gracze mierzą się ze sobą, wykorzystując umiejętność szybkiego pisania. Różnorodność trybów kładzie nacisk nie tylko na szybkość i poprawność pisania, ale także na inne umiejętności, takie jak czas reakcji, koncentracja, kreatywność, taktyka i przewidywanie ruchów przeciwnika.

NiezależneJeden graczWielu graczyWieloosobowa między platformamiOsiągnięcia Steam
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

Typefighters to rywalizacyjna gra wieloosobowa, w której dwaj gracze mierzą się ze sobą, wykorzystując umiejętność szybkiego pisania. Różnorodność trybów kładzie nacisk nie tylko na szybkość i poprawność pisania, ale także na inne umiejętności, takie jak czas reakcji, koncentracja, kreatywność, taktyka i przewidywanie ruchów przeciwnika. Poza byciem narzędziem do rozstrzygania sporów o to, kto najlepiej radzi sobie na klawiaturze, gra może służyć również do celów treningowych.

Funkcje:

  • Pokaż znajomym, kto jest najszybszym maszynistą!
  • 8 trybów wymagających różnych umiejętności poza szybkością i poprawnością pisania
  • Tryb wieloosobowy online oraz LAN dla dwóch graczy
  • Możliwość dodawania własnych list słów dla dodatkowych języków i specjalnych wyzwań
  • Regulowany poziom trudności przeciwnika w trybie jednoosobowym
  • Możliwość dostosowania schematu kolorystycznego
  • Dodatkowa korzyść w postaci treningu pisania na klawiaturze

Dodatkowe funkcje Steam Edition:

  • Matchmaking (pamiętaj jednak, że baza graczy jest obecnie dość mała)
  • Osiągnięcia
  • Rankingi
  • Karty kolekcjonerskie

W kwestii trybu wieloosobowego, wersja Steam jest w pełni kompatybilna z wersją darmową. Ponieważ lista serwerów jest funkcją dostępną wyłącznie w Steam, drugi gracz będzie potrzebował Twojego adresu IP, aby połączyć się bezpośrednio.

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN8,35 zł0%2026-09-17 11:29
TurkeyUSD$1.39 USD0%2026-09-17 11:29
ArgentinaUSD$1.39 USD0%2026-09-17 11:29
United KingdomGBP£1.790%2026-09-17 11:29
United StatesUSD$1.990%2026-09-17 11:29
GermanyEUR2,09€0%2026-09-17 11:29
FranceEUR2,09€0%2026-09-17 11:29
Czech RepublicEUR2,09€0%2026-09-17 11:29
SlovakiaEUR2,09€0%2026-09-17 11:29
CanadaCADCDN$ 2.390%2026-09-17 11:29
AustraliaAUDA$ 2.800%2026-09-17 11:29
BrazilBRLR$ 7,950%2026-09-17 11:29
ChinaCNY¥ 11.000%2026-09-17 11:29
MexicoMXNMex$ 30.750%2026-09-17 11:29
UkraineUAH52₴0%2026-09-17 11:29
IndiaINR₹ 1090%2026-09-17 11:29
JapanJPY¥ 2650%2026-09-17 11:29
South KoreaKRW₩ 2,2500%2026-09-17 11:29

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Typefighters (Steam Edition)?

Typefighters (Steam Edition) ma obecnie cenę: 8,35 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Typefighters (Steam Edition)?

Typefighters (Steam Edition) obsługuje: windows, linux.

Kto stworzył i wydał Typefighters (Steam Edition)?

Typefighters (Steam Edition) został stworzony przez Christian Reuter, a wydawcą jest Christian Reuter.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Typefighters (Steam Edition)?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Typefighters (Steam Edition). Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Typefighters to dynamiczna gra wieloosobowa, która testuje nie tylko Twoją szybkość pisania, ale także refleks i taktykę.