Steam App 301730
300 Dwarves
Królestwo Fairbridge jest atakowane przez gobliny, orki i trollle. Wykorzystaj wieże, broń i dowodź swoimi wojownikami, aby wypchnąć najeżdżające wojska goblinów z królestwa. Przenieś bitwę z murów zamku w góry, jaskinie i pustynne doliny otaczające królestwo.
O grze
Królestwo Fairbridge zostało tym razem uratowane. Choć ta bitwa zakończyła się twoim zwycięstwem, wojna trwa nadal. Wojska goblinów, orków i trolli przegrupowały się w górach i przygotowują się do kolejnego brutalnego ataku. Najlepsza, kunsztownie wykonana krasnoludzka broń królestwa jest teraz do Twojej dyspozycji. W Twoich rękach specjalne moce tego legendarnego arsenału mogą w końcu pokonać nieustępliwego wroga.
Używaj broni swoich wież i dowodź wojownikami, aby wypchnąć najeżdżające wojska goblinów z Królestwa, jednocześnie odkrywając tajemnicę ich siły.
Przenieś bitwę z murów zamku w góry, jaskinie i pustynne doliny otaczające królestwo. Wybieraj strategię obronną, rozmieszczając wyspecjalizowaną krasnoludzką broń na polu bitwy. Ulepszaj i rozwijaj swoją broń, wędrując coraz głębiej w ojczyznę goblinów i kasty niegodziwych mieszkańców podziemi. Odwróć losy bitwy jako krasnoludzki dowódca, używając ładunków wybuchowych, wiążąc nacierających wrogów lub wydając okrzyk bojowy, aby zwiększyć siłę swojej armii.
Doświadcz PEŁNEJ, ekscytującej potęgi krasnoludzkich najemników na swoim PC!
Używaj broni swoich wież i dowodź wojownikami, aby wypchnąć najeżdżające wojska goblinów z Królestwa, jednocześnie odkrywając tajemnicę ich siły.
Przenieś bitwę z murów zamku w góry, jaskinie i pustynne doliny otaczające królestwo. Wybieraj strategię obronną, rozmieszczając wyspecjalizowaną krasnoludzką broń na polu bitwy. Ulepszaj i rozwijaj swoją broń, wędrując coraz głębiej w ojczyznę goblinów i kasty niegodziwych mieszkańców podziemi. Odwróć losy bitwy jako krasnoludzki dowódca, używając ładunków wybuchowych, wiążąc nacierających wrogów lub wydając okrzyk bojowy, aby zwiększyć siłę swojej armii.
Kluczowe cechy
- Łatwy do opanowania wstęp do gatunku tower defense
- Ręcznie rysowane sceny i animacje
- 32 ulepszenia wież, w tym wieże typu „uber” ze specjalnymi zdolnościami
- 30 typów przeciwników, od hordy goblinów po latające nieumarłe
- Kampania składająca się z 12 map mająca na celu ratowanie królestwa, plus 2 map bitewnych po ukończeniu kampanii
Doświadcz PEŁNEJ, ekscytującej potęgi krasnoludzkich najemników na swoim PC!
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 31,99 zł | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| Turkey | USD | $3.99 USD | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| Argentina | USD | $3.99 USD | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| United Kingdom | GBP | £5.89 | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| France | EUR | 6,89€ | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| Czech Republic | EUR | 6,89€ | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| Slovakia | EUR | 6,89€ | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| United States | USD | $6.99 | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| Canada | CAD | CDN$ 8.99 | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| Australia | AUD | A$ 10.25 | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| Brazil | BRL | R$ 23,50 | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| China | CNY | ¥ 29.00 | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 88.99 | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| Ukraine | UAH | 163₴ | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| India | INR | ₹ 345 | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| Japan | JPY | ¥ 800 | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| South Korea | KRW | ₩ 7,800 | 0% | 2026-07-29 06:58 | |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-07-29 06:58 |
Artifex Mundi
Więcej gier tego studia
Popularne tytuły o zbliżonych gatunkach i cechach.
Podobne gry
TerrariaKop, walcz, eksploruj, buduj! W tej pełnej akcji przygodowej grze nic nie jest niemożliwe. Dostę★ 1.2MMay 16, 2011
-50%Garry's ModGarry's Mod to piaskownica fizyczna. Nie ma tu z góry określonych celów ani zadań. Dajemy Ci nar★ 1.1MNov 29, 2006
-80%The Witcher 3: Wild HuntWcielasz się w Geralta z Rivii, najemnego pogromcę potworów. Przed Tobą rozciąga się targany woj★ 824.1KMay 18, 2015
Euro Truck Simulator 2Podróżuj po Europie jako król szos – kierowca ciężarówki dostarczający ważne ładunki na imponują★ 775.4KOct 12, 2012
The Binding of Isaac: RebirthThe Binding of Isaac: Rebirth to losery generowana proceduralnie strzelanka action RPG z silnymi★ 392.2KNov 4, 2014
Portal 2Program "Perpetual Testing Initiative" został rozszerzony, aby umożliwić projektowanie★ 387.8KApr 18, 2011
-80%Dying LightAkcja survival z widokiem pierwszoosobowym osadzona w postapokaliptycznym otwartym świecie opano★ 375.3KJan 26, 2015
Project ZomboidProject Zomboid to szczytowe doświadczenie survivalu w świecie zombie. Samotnie lub w trybie wie★ 349.8KNov 8, 2013Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
-50%Garry's ModGarry's Mod to piaskownica fizyczna. Nie ma tu z góry określonych celów ani zadań. Dajemy Ci nar★ 1.1MNov 29, 2006
-80%The Witcher 3: Wild HuntWcielasz się w Geralta z Rivii, najemnego pogromcę potworów. Przed Tobą rozciąga się targany woj★ 824.1KMay 18, 2015
-80%Dying LightAkcja survival z widokiem pierwszoosobowym osadzona w postapokaliptycznym otwartym świecie opano★ 375.3KJan 26, 2015
-70%Grand Theft Auto IV: The Complete EditionNiko Bellic, Johnny Klebitz i Luis Lopez mają jedną wspólną cechę – żyją w najgorszym mieście w ★ 177KMar 24, 2020
Plants vs. Zombies GOTY EditionZombiezy atakują Twój dom, a jedyną obroną jest arsenał roślin! Uzbrojeni w całą gromadę kosmicz★ 141.9KMay 5, 2009
-85%This War of MineW This War of Mine nie wcielasz się w elitarnym żołnierza, lecz w grupę cywilów próbujących prze★ 88.9KNov 14, 2014
-85%The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced EditionNadszedł czas niewyobrażalnego chaosu. Potężne siły ścierają się w kulisach w walce o władzę i w★ 81.2KApr 16, 2012
-70%Enter the GungeonEnter the Gungeon to bullet hell dungeon crawler, w którym grupa wyrzutków próbuje strzelać, zbi★ 79KApr 5, 2016Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje 300 Dwarves?
300 Dwarves ma obecnie cenę: 31,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa 300 Dwarves?
300 Dwarves obsługuje: windows, mac.
Kto stworzył i wydał 300 Dwarves?
300 Dwarves został stworzony przez Artifex Mundi, a wydawcą jest Viva Media, Inc.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla 300 Dwarves?
Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla 300 Dwarves. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

