Steam App 284750
Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek
Rozpocznij jedną z najbardziej emocjonujących przygód swojego życia!
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Wyobraź sobie, że budzisz się po potężnej burzy, gdy słońce właśnie zachodzi. Znajdujesz się na poboczu drogi, tuż przy małym miasteczku. Przez plecy przebiega Ci dreszcz, gdy ciało przypomina sobie dramatyczne wydarzenia, których umysł nie potrafi lub nie chce sobie przypomnieć…
Czy odważysz się rozwiązać odwieczną tajemnicę Maple Creek? Jakie starożytne zło czai się w pozornie spokojnych, sielankowych krainach Vermont? Odnajdź zaginioną nastolatkę i uratuj siebie w trzymającej w napięciu historii detektywistycznej „Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek” – wybitnej przygodowej grze logicznej typu hidden-object!
Cechy gry
Wybrana jedną z najlepszych gier HOPA 2011 roku (Gamezebo, Jay Is Games);
Unikalna Tablica Dowodów: zbieraj dowody i wyciągaj wnioski, aby prowadzić śledztwo i posuwać fabułę do przodu;
Przerywniki filmowe w jakości AAA;
Zapierające dech w piersiach krajobrazy jesiennego Vermont;
Niezwykle wciągająca i wielowarstwowa historia;
Godziny przygody wypełnionej zagadkami i łamigłówkami;
Specjalna wersja Collector’s Edition pełna ekskluzywnych dodatków;
Bonusowy rozdział nagradzany za ukończenie gry;
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 67,99 zł | 0% | 2026-09-23 16:23 | |
| Turkey | USD | $7.99 USD | 0% | 2026-09-23 16:23 | |
| Argentina | USD | $7.99 USD | 0% | 2026-09-23 16:23 | |
| United Kingdom | GBP | £12.79 | 0% | 2026-09-23 16:23 | |
| Germany | EUR | 14,79€ | 0% | 2026-09-23 16:23 | |
| France | EUR | 14,79€ | 0% | 2026-09-23 16:23 | |
| Czech Republic | EUR | 14,79€ | 0% | 2026-09-23 16:23 | |
| Slovakia | EUR | 14,79€ | 0% | 2026-09-23 16:23 | |
| United States | USD | $14.99 | 0% | 2026-09-23 16:23 | |
| Canada | CAD | CDN$ 19.49 | 0% | 2026-09-23 16:23 | |
| Australia | AUD | A$ 21.95 | 0% | 2026-09-23 16:24 | |
| Brazil | BRL | R$ 46,99 | 0% | 2026-09-23 16:23 | |
| China | CNY | ¥ 58.00 | 0% | 2026-09-23 16:24 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 178.99 | 0% | 2026-09-23 16:23 | |
| Ukraine | UAH | 325₴ | 0% | 2026-09-23 16:23 | |
| India | INR | ₹ 690 | 0% | 2026-09-23 16:24 | |
| Japan | JPY | ¥ 1,700 | 0% | 2026-09-23 16:24 | |
| South Korea | KRW | ₩ 16,500 | 0% | 2026-09-23 16:24 |
Artifex Mundi
Więcej gier tego studia
Grim Legends 2: Song of the Dark SwanUratuj skłócone królestwa!★ 834Mar 26, 2015
Enigmatis 3: The Shadow of KarkhalaEnigmatis 3: The Shadow of Karkhala to finałowy rozdział hitowej trylogii – emocjonująca histori★ 782Aug 11, 2016
Time Mysteries 3: The Final EnigmaW obliczu nadciągającego magicznego kataklizmu, Ester Ambrose musi po raz kolejny walczyć o ocal★ 247Sep 11, 2014
300 DwarvesKrólestwo Fairbridge jest atakowane przez gobliny, orki i trollle. Wykorzystaj wieże, broń i dowJun 5, 2014Artifex Mundi
Więcej gier tego wydawcy
Grim Legends 2: Song of the Dark SwanUratuj skłócone królestwa!★ 834Mar 26, 2015
Enigmatis 3: The Shadow of KarkhalaEnigmatis 3: The Shadow of Karkhala to finałowy rozdział hitowej trylogii – emocjonująca histori★ 782Aug 11, 2016
9 Clues 2: The WardRozwiąż tajemnicę szpitala psychiatrycznego Mnemosyne!★ 620Jul 23, 2015
Vampire Legends: The True Story of KisilovaOdkryj źródło przerażającego zła!★ 435Dec 3, 2015
The Secret Order 2: Masked IntentZostań wędrowcem w czasie, aby powstrzymać zło!★ 320Nov 5, 2015
The Emerald Maiden: Symphony of DreamsUratuj swoją rodzinę przed złowrogą podwodną placówką!★ 305Feb 18, 2016
Crime Secrets: Crimson LilyPowstrzymaj tajemniczego mordercę!★ 271Jul 14, 2016
Mythic Wonders: The Philosopher's StoneOdnajdź Kamień Filozoficzny!★ 260Apr 21, 2016Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
TerrariaKop, walcz, eksploruj, buduj! W tej pełnej akcji przygodowej grze nic nie jest niemożliwe. Dostę★ 1.2MMay 16, 2011
Garry's ModGarry's Mod to piaskownica fizyczna. Nie ma tu z góry określonych celów ani zadań. Dajemy Ci nar★ 1.1MNov 29, 2006
Geometry DashSkacz i lataj przez niebezpieczeństwa w tej rytmicznej platformówce akcji!★ 596.7KDec 22, 2014
The Binding of Isaac: RebirthThe Binding of Isaac: Rebirth to losery generowana proceduralnie strzelanka action RPG z silnymi★ 415.8KNov 4, 2014
Portal 2Program "Perpetual Testing Initiative" został rozszerzony, aby umożliwić projektowanie★ 390.5KApr 18, 2011
Don't Starve TogetherWalcz, uprawiaj rolę, buduj i eksploruj wspólnie w samodzielnym, wieloosobowym rozszerzeniu do b★ 376.3KApr 21, 2016
UndertaleUNDERTALE! Gra RPG, w której nie musisz nikogo zabijać.★ 308.4KSep 15, 2015
Half-Life 2Po przebudzeniu ze stanu stazy w okupowanej metropolii City 17, Gordon Freeman, wspierany przez ★ 202.9KNov 16, 2004Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek?
Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek ma obecnie cenę: 67,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek?
Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek obsługuje: windows, mac, linux.
Kto stworzył i wydał Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek?
Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek został stworzony przez Artifex Mundi, a wydawcą jest Artifex Mundi.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek?
Tak. Dla Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek są dostępne oferty marketplace: 6; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 13,33 zł.