Steam App 608760

Doodle Devil

Odkryj siedem grzechów głównych i patrz, jak świat rozpada się na Twoich oczach, dokonując tysięcy podłych czynów. Łącz ogień, ziemię, wiatr i powietrze, aby tworzyć demony, bestie, zombie... i wiele więcej. Bycie złym nigdy nie było tak zabawne!

RekreacyjneNiezależneSymulacjeJeden graczOsiągnięcia SteamKarty kolekcjonerskie SteamSteam Cloud
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

O grze

Jeśli kochasz Doodle God… uczyń mrok swoim sprzymierzeńcem w Doodle Devil!

Podczas gdy Doodle God był zajęty tworzeniem wszechświata, Doodle Devil również miał swoją zabawę.
Ta sama wciągająca rozgrywka logiczna, która uczyniła Doodle God hitem, powraca, ale w złowrogim wydaniu. Odkryj siedem grzechów głównych i patrz, jak świat rozpada się na Twoich oczach, gdy dokonujesz tysięcy podłych czynów.
Łącz ogień, ziemię, wiatr i powietrze, aby tworzyć demony, bestie, zombie... i wiele więcej. Bycie złym nigdy nie było tak zabawne!

KRYTYCY TO KOCHAJĄ!
“To wciągające. Niesamowicie! Dużo zabawy.” – 148Apps
“Wspaniale unikalny koncept. Głęboko satysfakcjonujące!” – GameZebo
“Odkrywanie każdego nowego elementu było czystą przyjemnością." – AppSafari
"Będziesz musiał użyć swojej kreatywności… bezlitośnie wciągające." – Slide2Play
“Daję wielkiego kciuka w górę!" – TUAW
"Teraz mogę uwolnić swój gniew na świat."
"Lepsze niż grzeszenie!"

Moc destrukcji jest w Twoich rękach!

CECHY

- Nowa gra karciana Demon Battle: Walcz z 9 demonami!

- Formuj kombinacje ognia, ziemi, wiatru i powietrza, aby stworzyć wszechświat swoich najmroczniejszych pragnień!
- Dostępna w 13 językach: angielskim, niemieckim, niderlandzkim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, japońskim, chińskim, koreańskim, portugalskim, szwedzkim i polskim.
- Nowa grafika!
- Nowy interfejs użytkownika.
- Nowy tryb Demon!
- Intuicyjna rozgrywka typu „one-click” zachęca do przemyślanego i kreatywnego grania.
- Setki interesujących, zabawnych i skłaniających do myślenia cytatów oraz powiedzeń.

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN35,99 zł0%2026-09-19 02:41
United KingdomGBP£7.190%2026-09-19 02:41
GermanyEUR8,19€0%2026-09-19 02:41
FranceEUR8,19€0%2026-09-19 02:41
Czech RepublicEUR8,19€0%2026-09-19 02:41
SlovakiaEUR8,19€0%2026-09-19 02:41
United StatesUSD$9.990%2026-09-19 02:41
TurkeyUSD$9.99 USD0%2026-09-19 02:42
ArgentinaUSD$9.99 USD0%2026-09-19 02:42
CanadaCADCDN$ 11.490%2026-09-19 02:42
AustraliaAUDA$ 14.500%2026-09-19 02:42
BrazilBRLR$ 20,690%2026-09-19 02:42
ChinaCNY¥ 37.000%2026-09-19 02:42
MexicoMXNMex$ 113.990%2026-09-19 02:42
UkraineUAH169₴0%2026-09-19 02:41
IndiaINR₹ 3490%2026-09-19 02:42
JapanJPY¥ 1,0100%2026-09-19 02:42
South KoreaKRW₩ 10,5000%2026-09-19 02:42

JoyBits Ltd.

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

JoyBits Ltd.

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Doodle Devil?

Doodle Devil ma obecnie cenę: 35,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Doodle Devil?

Doodle Devil obsługuje: windows, mac, linux.

Kto stworzył i wydał Doodle Devil?

Doodle Devil został stworzony przez JoyBits Ltd., a wydawcą jest JoyBits Ltd..

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Doodle Devil?

Aktualnie nie ma zapisanych ofert marketplace dla Doodle Devil. Sprawdź ponownie po odświeżeniu cache ofert.

Zostań panem chaosu w Doodle Devil. Łącz ogień, ziemię, wiatr i powietrze, aby wywołać destrukcję i stworzyć armię demonów.