Steam App 679820
Solitaire Mystery: Stolen Power
Najlepsza rozgrywka łącząca gry typu Hidden Object i Solitaire!
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
KINGUINSolitaire Mystery: Stolen Power Steam CD KeyFoxKeysGlobalAktualizacja: 2026-09-26 22:55
≈ 154,07 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertęKINGUINSolitaire Mystery: Stolen Power Steam CD KeyKingCodesAktualizacja: 2026-09-26 22:55
≈ 168,04 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertęKINGUINSolitaire Mystery: Stolen Power Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-09-26 22:55
≈ 192,81 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertęO grze
Czy zdołasz uratować świat?
Najlepsza rozgrywka łącząca gry typu Hidden Object i Solitaire!
Najstarsza i najpotężniejsza talia kart na świecie została skradziona z Muzeum Historii Starożytnej. Te tajemnicze karty są tak potężne, że mogą oprzeć się najczystszym złem tego świata. Istnieje jednak jeden warunek: z talii nie może brakować ani jednej karty.
Teraz karty zawierające niewyobrażalną mądrość przeszłości i wszechmocną wiedzę o przyszłości są rozproszone po całym mieście, a Twoim zadaniem jest odnalezienie każdej z nich, aby stworzyć nową talię. Ale uważaj; nie tylko Ty szukasz tej talii. Mroczni, potężni złoczyńcy również jej poszukują! Uratuj świat, ciesząc się ekscytującą mieszanką poszukiwania ukrytych obiektów i gry w pasjans!
- Ciesz się wyjątkowym połączeniem hidden object i solitaire
- Doświadcz dwóch rodzajów pasjansa
- Graj w cztery różne rodzaje kartomancji
- Rozwiąż tajemnicę kryjącą się za każdą kartą
- Wybierz tryb rozgrywki wyłącznie w pasjansa
Najlepsza rozgrywka łącząca gry typu Hidden Object i Solitaire!
Najstarsza i najpotężniejsza talia kart na świecie została skradziona z Muzeum Historii Starożytnej. Te tajemnicze karty są tak potężne, że mogą oprzeć się najczystszym złem tego świata. Istnieje jednak jeden warunek: z talii nie może brakować ani jednej karty.
Teraz karty zawierające niewyobrażalną mądrość przeszłości i wszechmocną wiedzę o przyszłości są rozproszone po całym mieście, a Twoim zadaniem jest odnalezienie każdej z nich, aby stworzyć nową talię. Ale uważaj; nie tylko Ty szukasz tej talii. Mroczni, potężni złoczyńcy również jej poszukują! Uratuj świat, ciesząc się ekscytującą mieszanką poszukiwania ukrytych obiektów i gry w pasjans!
- Ciesz się wyjątkowym połączeniem hidden object i solitaire
- Doświadcz dwóch rodzajów pasjansa
- Graj w cztery różne rodzaje kartomancji
- Rozwiąż tajemnicę kryjącą się za każdą kartą
- Wybierz tryb rozgrywki wyłącznie w pasjansa
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 25,49 zł | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| United Kingdom | GBP | £5.19 | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| France | EUR | 5,69€ | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| Czech Republic | EUR | 5,69€ | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| Slovakia | EUR | 5,69€ | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| United States | USD | $6.99 | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| Turkey | USD | $6.99 USD | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| Argentina | USD | $6.99 USD | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| Canada | CAD | CDN$ 7.99 | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| Australia | AUD | A$ 9.95 | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| Brazil | BRL | R$ 14,49 | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| China | CNY | ¥ 28.00 | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 82.49 | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| Ukraine | UAH | 129₴ | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| India | INR | ₹ 259 | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| Japan | JPY | ¥ 720 | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| South Korea | KRW | ₩ 7,500 | 0% | 2026-09-24 17:22 | |
| Germany | - | - | - | 0% | 2026-09-24 17:22 |
Dikobraz Games
Więcej gier tego studia
JoyBits Ltd.
Więcej gier tego wydawcy
Doodle GodDoodle God to wciągająca gra logiczna i budująca świat, w której gracze wykorzystują logikę i po★ 1KSep 24, 2015
Za darmoVarenjeVarenje to urocza, kolorowa przygoda pełna zagadek i mini-gier, stworzona przez artystów dla każ★ 146Jul 3, 2018
Doodle DevilOdkryj siedem grzechów głównych i patrz, jak świat rozpada się na Twoich oczach, dokonując tysię★ 123May 25, 2017
The Surprising Adventures of MunchausenWkrocz do pięknego świata przygód i intryg. Gdy blask i dobrobyt Królestwa zgasły, Król nie ma iSep 26, 2017
Za darmoDoodle God BlitzDoodle God to wciągająca gra logiczna i budująca świat, w której gracze wykorzystują spryt i pomSep 1, 2017
Doodle God: 8-bit Mania - Collector's ItemKażdy element i reakcja zostały pięknie przerysowane dzięki tej niesamowitej skórze 8-bitowej doNov 18, 2016Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
Geometry DashSkacz i lataj przez niebezpieczeństwa w tej rytmicznej platformówce akcji!★ 596.7KDec 22, 2014
-70%Human Fall FlatHuman Fall Flat to zabawna, lekka platformówka osadzona w unoszących się krainach snów, w którą ★ 175KJul 22, 2016
Plants vs. Zombies GOTY EditionZombiezy atakują Twój dom, a jedyną obroną jest arsenał roślin! Uzbrojeni w całą gromadę kosmicz★ 143.6KMay 5, 2009
Stick Fight: The GameStick Fight to oparta na fizyce bijatyka do gry lokalnej lub online, w której walczysz jako kult★ 100KSep 28, 2017
-95%Watch_Dogs® 2Witaj w San Francisco. Wciel się w Marcusa, genialnego młodego hakera, i dołącz do najbardziej z★ 95.7KNov 28, 2016
-90%House FlipperHouse Flipper to wyjątkowa szansa, aby zostać jednoosobową ekipą remontową. Kupuj, naprawiaj i p★ 92.4KMay 17, 2018
MirrorTo gra łącząca mechanikę match-3, elementy GALGAME oraz piękne postacie. Aby dowiedzieć się o ni★ 73.2KApr 19, 2018
-85%TEKKEN 7Odkryj epickie zakończenie wieloletniej wojny klanowej między członkami rodziny Mishima. Dzięki ★ 68.1KJun 1, 2017Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Solitaire Mystery: Stolen Power?
Solitaire Mystery: Stolen Power ma obecnie cenę: 25,49 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Solitaire Mystery: Stolen Power?
Solitaire Mystery: Stolen Power obsługuje: windows, mac.
Kto stworzył i wydał Solitaire Mystery: Stolen Power?
Solitaire Mystery: Stolen Power został stworzony przez Dikobraz Games, a wydawcą jest JoyBits Ltd..
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Solitaire Mystery: Stolen Power?
Tak. Dla Solitaire Mystery: Stolen Power są dostępne oferty marketplace: 3; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 154,07 zł.