Steam App 746840
Chronicles of Magic: Divided Kingdoms
Pojednaj dwa królestwa! Jako Gillian, odkrywaj dwa światy i wykorzystuj Magiczne Zwoje, aby poznać prawdę o zapomnianej linii królewskiej.
Sklepy zewnętrzne
Oferty marketplace
Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.
O grze
Dawno temu dwa królestwa zniszczyły się nawzajem w wojnie. Białe Królestwo zostało odbudowane dzięki magii, ale Czarne Królestwo wciąż jest przeklęte – ciemne chmury spowijają niebo, a niebezpieczne pnącza niszczą pola i domy. Szlachetna królowa Mariette w Białym Zamku dba o swoich poddanych, ale wspiera również cierpiących mieszkańców mrocznej krainy. Podczas niebezpiecznej podróży spotkasz mieszkańców zarówno Białego, jak i Czarnego Królestwa. Od razu nie będzie jasne, kto jest naprawdę godny zaufania. Granice między dobrem a złem, magią a technologią oraz czernią a bielą zaczną się zacierać, a los obu królestw – i życie Twojego syna – spoczną w Twoich rękach. Czy podejmiesz współpracę z najbardziej nieoczekiwanymi sojusznikami? Czy powstrzymasz zło i rozwiążesz tajemnicę królewskiej krwi?
Funkcje
- Odwiedź 30 zaklętych lokalizacji z obu królestw!
- Odkryj sekwencje zaklęć ukryte w Magicznych Zwojach!
- Rozwiąż 33 fascynujące minigry i magiczne sekwencje!
- Zbierz 46 niezwykłych figur szachowych i posągów wron!
- Zgłębiaj 17 wspaniałych zagadek typu Hidden Object!
Dane regionalne
Ceny
| Kraj | Waluta | Cena początkowa | Cena końcowa | Zniżka | Aktualizacja |
|---|---|---|---|---|---|
| Poland | PLN | 67,99 zł | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| Turkey | USD | $7.99 USD | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| Argentina | USD | $7.99 USD | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| United Kingdom | GBP | £12.79 | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| Germany | EUR | 14,79€ | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| France | EUR | 14,79€ | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| Czech Republic | EUR | 14,79€ | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| Slovakia | EUR | 14,79€ | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| United States | USD | $14.99 | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| Canada | CAD | CDN$ 19.49 | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| Australia | AUD | A$ 21.95 | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| Brazil | BRL | R$ 46,99 | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| China | CNY | ¥ 58.00 | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| Mexico | MXN | Mex$ 178.99 | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| Ukraine | UAH | 325₴ | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| India | INR | ₹ 690 | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| Japan | JPY | ¥ 1,700 | 0% | 2026-09-24 17:30 | |
| South Korea | KRW | ₩ 16,500 | 0% | 2026-09-24 17:30 |
The House of Fables
Więcej gier tego studia
Eventide 2: The Sorcerers MirrorOdkryj magię słowiańszczyzny!★ 225Oct 13, 2016
Eventide 3: Legacy of LegendsOdkryj zapomnianą krainę w chmurach!★ 218Sep 28, 2017
Dark Heritage: Guardians of HopeOdnajdź kamień filozoficzny i uratuj swojego mentora!★ 158Sep 24, 2015
Wrath of Loki VR AdventureZostań Thorem, potężnym Bogiem Piorunów. Zanurz się w pięknym świecie fantasy inspirowanym skandNov 16, 2017
Trains VRWskakuj do Pociągu Zagadek! Witaj w fantastycznym świecie kolei, lokomotyw i stacji, gdzie możesAug 30, 2018Artifex Mundi
Więcej gier tego wydawcy
Enigmatis: The Ghosts of Maple CreekRozpocznij jedną z najbardziej emocjonujących przygód swojego życia!★ 1.3KOct 16, 2014
Grim Legends 2: Song of the Dark SwanUratuj skłócone królestwa!★ 834Mar 26, 2015
Enigmatis 3: The Shadow of KarkhalaEnigmatis 3: The Shadow of Karkhala to finałowy rozdział hitowej trylogii – emocjonująca histori★ 782Aug 11, 2016
9 Clues 2: The WardRozwiąż tajemnicę szpitala psychiatrycznego Mnemosyne!★ 620Jul 23, 2015
Vampire Legends: The True Story of KisilovaOdkryj źródło przerażającego zła!★ 435Dec 3, 2015
The Secret Order 2: Masked IntentZostań wędrowcem w czasie, aby powstrzymać zło!★ 320Nov 5, 2015
The Emerald Maiden: Symphony of DreamsUratuj swoją rodzinę przed złowrogą podwodną placówką!★ 305Feb 18, 2016
Crime Secrets: Crimson LilyPowstrzymaj tajemniczego mordercę!★ 271Jul 14, 2016Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.
Tańsze alternatywy
TerrariaKop, walcz, eksploruj, buduj! W tej pełnej akcji przygodowej grze nic nie jest niemożliwe. Dostę★ 1.2MMay 16, 2011
Garry's ModGarry's Mod to piaskownica fizyczna. Nie ma tu z góry określonych celów ani zadań. Dajemy Ci nar★ 1.1MNov 29, 2006
Geometry DashSkacz i lataj przez niebezpieczeństwa w tej rytmicznej platformówce akcji!★ 596.7KDec 22, 2014
The Binding of Isaac: RebirthThe Binding of Isaac: Rebirth to losery generowana proceduralnie strzelanka action RPG z silnymi★ 415.8KNov 4, 2014
Portal 2Program "Perpetual Testing Initiative" został rozszerzony, aby umożliwić projektowanie★ 390.5KApr 18, 2011
Don't Starve TogetherWalcz, uprawiaj rolę, buduj i eksploruj wspólnie w samodzielnym, wieloosobowym rozszerzeniu do b★ 376.3KApr 21, 2016
UndertaleUNDERTALE! Gra RPG, w której nie musisz nikogo zabijać.★ 308.4KSep 15, 2015
Half-Life 2Po przebudzeniu ze stanu stazy w okupowanej metropolii City 17, Gordon Freeman, wspierany przez ★ 202.9KNov 16, 2004Szybkie odpowiedzi
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje Chronicles of Magic: Divided Kingdoms?
Chronicles of Magic: Divided Kingdoms ma obecnie cenę: 67,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.
Na jakich platformach działa Chronicles of Magic: Divided Kingdoms?
Chronicles of Magic: Divided Kingdoms obsługuje: windows, mac, linux.
Kto stworzył i wydał Chronicles of Magic: Divided Kingdoms?
Chronicles of Magic: Divided Kingdoms został stworzony przez The House of Fables, a wydawcą jest Artifex Mundi.
Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Chronicles of Magic: Divided Kingdoms?
Tak. Dla Chronicles of Magic: Divided Kingdoms są dostępne oferty marketplace: 8; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 3,91 zł.