Steam App 677020

Eventide 3: Legacy of Legends

Odkryj zapomnianą krainę w chmurach!

PrzygodoweRekreacyjneJeden graczOsiągnięcia SteamKarty kolekcjonerskie SteamSteam Cloud
Twoja ocena
0.0/5 · 0 ocen użytkowników

Sklepy zewnętrzne

Oferty marketplace

Oferty zewnętrznych marketplace mogą zawierać linki afiliacyjne. Przed zakupem sprawdź typ produktu i region aktywacji.

KINGUINEventide 3: Legacy of Legends Steam CD KeyKUPIKEYAktualizacja: 2026-09-25 20:34
≈ 5,20 złRegion freeDostępne: 41
Zobacz ofertę
KINGUINEventide 3: Legacy of Legends Steam CD KeyKingCodesAktualizacja: 2026-09-25 20:34
≈ 7,01 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINEventide 3: Legacy of Legends Steam CD KeyDigital Distribution HubAktualizacja: 2026-09-25 20:34
≈ 8,73 złRegion freeDostępne: 3
Zobacz ofertę
KINGUINEventide 3: Legacy of Legends Steam CD KeyUnlimitedGameAktualizacja: 2026-09-25 20:34
≈ 12,30 złRegion freeDostępne: 1
Zobacz ofertę

O grze

Wciel się w postać Mary Gilbert – światowej sławy botaniczki i strażniczki Paprociowego Kwiatu – aby po raz kolejny zgłębić mityczny świat słowiańskich baśni. Podróżuj na zapomniane latające wyspy pośród chmur, aby powstrzymać złego czarnoksiężnika i zyskać przychylność boga piorunów. Uratuj porwanego brata i zapobiegnij katastrofalnej powodzi spowodowanej konfliktem między ludźmi a starożytnymi Chmurzykami.

Gdy pozornie zwyczajna wizyta u brata przeradza się w zarzewie konfliktu między ludźmi a Chmurzykami, to na Tobie – Mary Gilbert, słynnej botaniczce i strażniczce Paprociowego Kwiatu – spocznie obowiązek ponownego wkroczenia do magicznego świata wschodnioeuropejskich bóstw, starożytnych wierzeń i mitycznych krain.
W towarzystwie Aitvara, domowego ducha, wyruszysz na drugi koniec tęczy, gdzie wśród chmur unosi się latające miasto, a Twój brat jest więziony przez złego czarnoksiężnika. Uratuj go i wspólnie odnówcie starożytny przymierze między ludźmi a Chmurzykami. Czy spryt i zaradność wystarczą, aby pokonać złowrogie Zmeje służące czarnoksiężnikowi i udowodnić swoją wartość Perunowi, bogu piorunów? Czy zdołasz uratować ziemię, zanim zostanie zalana przez ocean?

Cechy gry

  • Pokonaj złego czarnoksiężnika, który zagraża całej Ziemi!
  • Rozwiąż 40 zagadek skrywających historię starożytnych Chmurzyków!
  • Uratuj brata dzięki pomocy magicznych stworzeń!
  • Odwiedź salę trofeów i kolekcjonuj karty z bóstwami!
  • Zanurz się w urokliwych latających wyspach w 30 lokalizacjach!

Dane regionalne

Ceny

KrajWalutaCena początkowaCena końcowaZniżkaAktualizacja
PolandPLN67,99 zł0%2026-09-19 19:50
TurkeyUSD$7.99 USD0%2026-09-19 19:50
ArgentinaUSD$7.99 USD0%2026-09-19 19:51
United KingdomGBP£12.790%2026-09-19 19:50
GermanyEUR14,79€0%2026-09-19 19:50
FranceEUR14,79€0%2026-09-19 19:50
Czech RepublicEUR14,79€0%2026-09-19 19:50
SlovakiaEUR14,79€0%2026-09-19 19:50
United StatesUSD$14.990%2026-09-19 19:50
CanadaCADCDN$ 19.490%2026-09-19 19:51
AustraliaAUDA$ 21.950%2026-09-19 19:51
BrazilBRLR$ 46,990%2026-09-19 19:50
ChinaCNY¥ 58.000%2026-09-19 19:51
MexicoMXNMex$ 178.990%2026-09-19 19:51
UkraineUAH325₴0%2026-09-19 19:50
IndiaINR₹ 6900%2026-09-19 19:51
JapanJPY¥ 1,7000%2026-09-19 19:51
South KoreaKRW₩ 16,5000%2026-09-19 19:51

The House of Fables

Więcej gier tego studia

Zobacz wszystkie

Artifex Mundi

Więcej gier tego wydawcy

Zobacz wszystkie

Dobrze oceniane alternatywy dostępne obecnie w niższej cenie.

Tańsze alternatywy

Zobacz wszystkie

Szybkie odpowiedzi

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje Eventide 3: Legacy of Legends?

Eventide 3: Legacy of Legends ma obecnie cenę: 67,99 zł. Cena może różnić się zależnie od regionu i sklepu.

Na jakich platformach działa Eventide 3: Legacy of Legends?

Eventide 3: Legacy of Legends obsługuje: windows, mac, linux.

Kto stworzył i wydał Eventide 3: Legacy of Legends?

Eventide 3: Legacy of Legends został stworzony przez The House of Fables, a wydawcą jest Artifex Mundi.

Czy są dostępne zewnętrzne oferty marketplace dla Eventide 3: Legacy of Legends?

Tak. Dla Eventide 3: Legacy of Legends są dostępne oferty marketplace: 4; najniższa zapisana oferta zaczyna się od ≈ 5,20 zł.

Odkryj magię słowiańskich legend w Eventide 3: Legacy of Legends. Rozwiązuj zagadki, podróżuj po latających wyspach i walcz o losy świata w tej niezwykłej przygodzie.